Як зробити візерунки на вікнах.

Розпис скла кольоровими фарбами прикрашає не тільки вікно, але і все приміщення. Візерунки можна зробити легко змивається і оновлювати їх під настрій, а можна працювати фарбами по склу або вітражними, тоді вікно витирається в звичайному режимі без застосування абразивних засобів.
Вам знадобиться
  • - гуаш;
  • - кисті або губка;
  • - трафарет;
  • - вітражні фарби;
  • - рідина для миття скла;
  • - м'яка ганчірочка.
Інструкція
1
змиваються картинки на окнеПодготовьте трафарет з тим візерунком, який ви хочете бачити на вікні. Його можна придбати в канцелярських магазинах або там, де продаються товари для художників. Ви можете самостійно роздрукувати малюнок з інтернету.
2
Закріпіть картинку на вікні за допомогою малярного або звичайного скотчу. Якщо на склі залишиться липкий слід після видалення трафарету, обережно протріть це місце ваткою, змоченою в медичному спирті або уайт-спірит.
3
Підготуйте баночку з водою, гуаш і палітру. Наносите фарбу на скло пензлем або губкою. Красиві зимові картинки можна зробити за допомогою звичайного зубного порошку, розвівши його водою до стану сметани.
4
Висушіть малюнок. При необхідності змийте його теплою водою і ганчіркою.
5
Малюнок вітражними краскаміВітражние фарби дуже рідкі і малювати ними можна тільки на поверхні, яка розташована горизонтально. Інакше на склі буде видно некрасиві патьоки. Тому якісно прикрасити вікна можна, якщо у вас старі рами і, витягши штапик, ви дістанете скло і покладіть його на стіл для роботи.
6
Вимийте скло за допомогою рідини для миття вікон. Тим самим ви не тільки очистіть поверхню від забруднень, але і знежирити її, готуючи до малювання.
7
Приготуйте візерунок. Ви можете попередньо намалювати його на аркуші паперу або роздрукувати на принтері. Підкладіть картинку під скло і закріпіть її.
8
Обведіть лінії контуром. Намагайтеся видавлювати його з тюбика рівномірно. Тримайте під рукою ганчірку, щоб вчасно витирати пластиковий носик. Якщо лінія збилася, її можна швидко підправити зубочисткою або витерти ватною паличкою.
9
Покрийте картинку різнокольоровими вітражними фарбами. Заливайте їх з тюбиків всередині замкнутих ліній товстим шаром. Якщо ви використовуєте кисть, розганяйте нею фарбу, щоб був рівномірний шар в окреслених місцях.
10
Дайте візерунку повністю висохнути. Постарайтеся перший час не терти малюнок, але через пару-трійку тижнів ви зможете спокійно мити вікно м'якою ганчіркою.
11
Для малювання на сучасних склопакетах використовуйте набори акрилу по склу. Ці фарби досить густі і не розтікаються. Але на просвіт буде видно мазки від кисті або губки. Це додасть вашому твору певний шарм. Але якщо ви не впевнені в результаті, випробуйте фарбу на невеликій ділянці вікна. Провести розділові лінії контуром можна по вже розфарбованої картинці. Вони зроблять ваш твір чітким і закінченим.