Як зробити подіум для душової кабіни.

Каналізаційний стік у ванній кімнаті завжди розташований вище рівня підлоги. При монтажі душовою кабіни, щоб забезпечити хороший слив, а також додатково підкреслити красу самої кабіни, встановлюється подіум . Це височина над рівнем підлоги, яку можна побудувати різними способами з будь-яких доступних матеріалів.
Вам знадобиться
  • - цемент;
  • - пісок;
  • - щебінь;
  • - брус;
  • - цегла;
  • - тес;
  • - арматура;
  • - оздоблювальний матеріал;
  • - маркер або крейда.
Інструкція
1
Вимоги для висоти подіум а для різних моделей душових кабін можуть відрізнятися. Але в будь-якому випадку робіть височина так, щоб висота каналізаційний труби, де розташований слив, була нижчою на 6-8 см. Тільки таким методом можна уникнути ефекту сифона або застою води в піддоні.
2
Для замірів використовуйте душовою піддон. Встановіть його на постійне місце. Від стін піддон повинен знаходитися на відстані 25 см. Окресліть маркером або крейдою розмір піддону. Подіум ви будете виготовляти більше на 25 см з кожного боку.
3
Далі проводите роботи за власним розсудом. Подіум можна зробити з дерева, цегли, цементу. Цегла вам доведеться просто викласти на цементний розчин і обробити на власний розсуд.
4
Дерев'яний подіум довго прослужить, якщо ви встановите сухий брус. Обробку також можна провести за власним бажанням, але перед її проведенням обробіть дерево антисептиками для запобігання появи цвілі, яка згубно діє на довговічність конструкції, і просочіть оліфою.
5
Більш складна робота чекає з установкою цементного подіум а. Зробіть опалубку з тесу за розміром майбутнього подіум а, встановіть арматурний каркас, щоб подіум не потріскалася і був більш міцним, залийте розчином. Готуйте суміш розчину з розрахунку 1 частина портландцементу 400, 3 частини піску, 3 частини щебеню. Воду лийте поступово, щоб суміш вийшла трохи густіше сметани. Занадто сухий розчин утворює порожнечі, які в подальшому можуть призвести до тріщин.
6
Дайте час розчину застигнути. Для повного затвердіння подіум а потрібно 4 тижні.
7
Обробити подіум плиткою або мозаїкою. Далі можна проводити монтаж душовою кабіни відповідно до інструкції від виробника і використовувати її за прямим призначенням.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=WYMtQfrlyzw