Як змінити настройки адміністратора.

Робота в режимі адміністратора має свої плюси і мінуси. Якщо в Windows робота під обліковим записом з максимальними повноваженнями є нормою, то в Linux це виняток. Різні операційні системи вимагають і різних налаштувань використовуваного аккаунта.
Інструкція
1
При установці операційної системи Windows XP ви автоматично отримуєте права адміністратора . У деяких збірках під час установки вас попросять ввести ім'я користувача, в інших за замовчуванням використовується логін Admin. Усі команди, виконувані від імені адміністратора , мають найвищий пріоритет - тобто виконуються без яких би то не було умов. Це небезпечно, тому правильніше мати дві облікові записи: адміністратора і рядового користувача. У першій ви налаштовуєте систему і встановлюєте програми, в другій - працюєте.
2
Для створення другої облікового запису відкрийте: «Пуск» - «Панель управління» - «Облікові записи користувачів (Зміна параметрів і паролів облікових записів користувачів)». Виберіть пункт «Створення облікового запису». Введіть ім'я нового користувача і натисніть «Далі». Відзначте пункт «Обмежена запис» і знову натисніть «Далі». Нова облікова запис буде створена.
3
Можливий варіант, коли операційна система повідомить вам про те, що для створення обмеженої облікового запису спочатку слід створити запис адміністратора - незважаючи на те, що такий запис вже є. В цьому випадку погодьтеся, створіть другий запис адміністратора , потім повторіть описану процедуру і створіть обмежену обліковий запис.
4
Поверніться в Панель управління, відкрийте пункт «Облікові записи користувачів (Служба захисту користувачів)» та видаліть зайву обліковий запис адміністратора . В результаті у вас залишиться стара запис адміністратора і нова обмежена запис. Ви можете перемикатися між ними через пункт меню: «Пуск» - «Вихід із системи» - «Зміна користувачів».
5
Незважаючи на те, що робота під обмеженою обліковим записом може доставляти деякі незручності, ви значно підвищите рівень безпеки. Троянські та вірусні програми, проникнувши на ваш комп'ютер, не зможуть працювати, так як їм не вистачатиме для цього повноважень.
6
В Windows 7 найвищими правами володіє вбудований обліковий запис адміністратора , але вона відключена в цілях безпеки. Щоб включити її, клікніть правою кнопкою мишки значок «Комп'ютер» на робочому столі або в меню «Пуск», виберіть у контекстному меню пункт «Управління».
7
Відкрийте в лівій частині вікна: «Управління комп'ютером» - «Службові програми» - «Локальні користувачі та групи» - «Користувачі». У правій частині вікна виберіть обліковий запис «Адміністратор». У вікні, зніміть галочку з пункту «Вимкнути обліковий запис» та натисніть ОК. Після цього обліковий запис адміністратора буде доступна, для її вибору натисніть «Пуск» - «Вийти з системи». З'явиться сторінка входу, на ній ви можете вибрати потрібний обліковий запис. Не забудьте створити для облікового запису адміністратора пароль.