Як відновити пошкоджений rar архів.

Rar - це формат стислих файлів однієї з найбільш популярних программ- архиваторов WinRAR. За умовчанням в кожен такий файл в процесі його створення додаток додає додаткову інформацію, яка в разі пошкодження архіву уможливлює його відновлення. Ця операція не дає стовідсотковий результат, але спробувати однаково коштує.
Вам знадобиться
  • Архиватор WinRAR.
Інструкція
1
Знайдіть в комп'ютері файл, який потребує відновлення. Якщо він збережений на робочий стіл, цей крок можна пропустити, а в інших випадках використовуйте «Провідник» - він запускається вибором пункту «Комп'ютер» в головному меню операційної системи або подвійним клацанням по ярлику з такою ж назвою на робочому столі.
2
Двічі клацніть знайдений rar-файл, і ОС запустить архіватор, передавши йому вказаний об'єкт. В меню програми розкрийте розділ «Операції» і виберіть рядок «Відновити архів (и)». На екрані з'явиться невелике вікно з декількома налаштуваннями ремонтної операції. Викликати його можна і без використання меню - цю команду дублюють «гарячі клавіші» Alt + R.
3
В поле «Папка для запису відновленого архіву» за замовчуванням поміщений адресу того ж каталогу, де розміщений і пошкоджений архів. Якщо ви хочете зберегти виправлений файл в інше місце, наберіть його адресу вручну або виберіть у діалозі, що відкривається натисканням кнопки "Обзор".
4
Змінювати значення в секції «Тип архіву» має сенс лише тоді, коли вам не відомий формат пошкодженого файлу. І навіть в цьому випадку краще спочатку спробувати відновити архів із значенням, вибраним в цій секції за замовчуванням, а якщо це не дасть результату, повторити спробу, зробивши інший вибір.
5
Натисніть кнопку «Готово». Архіватор приступить до роботи, виводячи в інформаційне вікно повідомлення про те, що він робить зараз. Вся операція може зайняти кілька десятків хвилин - тривалість залежить від розміру відновлюваного архіву.
6
Ця робота вимагає значних обчислювальних ресурсів і суттєво навантажує процесор комп'ютера. В деяких випадках це може привести до збоїв або уповільнення роботи інших запущених додатків. Якщо їх завдання мають більш високий пріоритет, ви можете тимчасово зупинити відновлення архіву - натисніть кнопку «Пауза» в інформаційному віконці.
7
По закінченні процесу стане активна кнопка "Закрити" в інформаційному вікні - натисніть її, і процедура відновлення буде завершена. Виправлена копія файлу буде поміщена в зазначену вами папку з назвою вихідного файлу, до якого буде додано префікс fixed.