Як зробити коаксіальний кабель. коаксіальний кабель в стіну.

Коаксіальний кабель є найбільш поширеним засобом для передачі відеосигналу. Він надійний, доступний за ціною, зручний при монтажі. Саме тому такий кабель найчастіше застосовується для передачі зображення в телевізійних комплексах і системах спостереження. Підготовка коаксіальногокабелю до з'єднання визначається його типом, розмірами центральної жили та іншими робочими характеристиками.
Вам знадобиться
  • - коаксіальний кабель;
  • - монтажний ніж;
  • - плоскогубці;
  • - наждачний папір;
  • - паяльник;
  • - припій ПОС-60;
  • - флюс (розчин каніфолі в спирті);
  • - допоміжний монтажний трос.
Інструкція
1
Для простого зрощування двох відрізків коаксіального кабелю використовуйте пайку за допомогою виготовленого з дроту бандажа. Оскільки при цьому частина ізоляції кабелю порушується, це може призводити до зміни хвильового опору і погіршення якості сигналу. Метод пайки застосуємо, насамперед, якщо пристрій використовує радіочастоти метрового діапазону.
2
Використовуйте широко поширений спосіб зрощування шматків кабелю - пайку «встик». Проведіть оброблення та пайку центральних провідників кабелю. При обробленні зніміть захисну оболонку і екранує оплетку. Звільніть дріт від ізоляції і монтажним ножем зачистите жилу. Після пайки відновите ізоляцію і накладіть на оплетку дротяний бандаж.
3
Якщо конструкція центрального проводу припускає наявність декількох провідників, з'єднайте їх навиванням один на одного. Попередньо з кожного кінця центрального провідника зніміть ізоляцію на 25-30 мм. Розплетіть жилу і кожну токоведущую дріт зачистите складеної вдвічі наждачним папером.
4
Дуже тонкі проводи центральної жили складіть між собою внахлест, щоб вони заходили один на одного приблизно на 10-15 мм. Місце пайки покрийте флюсом, приготованим з каніфолі, розчиненої в спирті. Пайку тонких проводів зручніше вести не паяльником, а помістити місце з'єднання на кілька секунд у ванночку з розплавленим припоєм.
5
Прокладаючи коаксіальний кабель між окремими будовами, намагайтеся розташовувати його вертикально, де це можливо. Кріпите кабель безпосередньо до стіни, до додаткової щоглі або допоміжному тросу. Відстань між кріпильними елементами не повинно перевищувати 2 м.
6
При тривалому зберіганні кабелю захистіть його кінці від проникнення вологи всередину. Для цього використовуйте універсальні герметичні з'єднувачі, які згодом можуть бути використані також в процесі експлуатації кабелю.