Як посмажити креветки. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

  •  Візьміть для смаження великі креветки: тигрові або королівські. Краще, якщо вони будуть вже розібраними. В іншому випадку їх доведеться обробити вручну. Надріжте у кожної з них спинку вздовж, щоб видалити чорну ниточку - кишечник.
  •  Нагрійте сковороду, налийте в неї оливкова олія, опустіть в нього пару роздавлених часточок часнику і обсмажте його.
  •  Тим часом змішайте в окремій мисці рубані зелень, часник, пару ложок оливкової олії, сік одного лимона, сіль, перець.
  •  До цього часу часник в сковороді почне присмажуватися, надаючи маслу свій аромат. Як тільки він стане золотистим, приберіть часник з масла і викладіть креветки в сковороду. Якщо креветок у вас багато, краще смажити їх в декілька заходів - так вони рівномірніше прожаряться. Одна порція повинна лише тільки покривати дно сковороди. Коли через хвилину присмажуватися сторона порозовеет, переверніть креветки на іншу сторону і розподіліть по ним лимонно-часникову заправку.
  •  Почекайте ще хвилину, перемішайте масу на сковороді ще раз і доведіть креветки до готовності. Для цього вам знадобиться ще 2 хвилини максимум. Як тільки всі креветки стануть рожевими, вогонь під сковородою слід вимикати. Подальше нагрівання перетворить креветочні м'ясо в жорстку гуму. Є креветки можна як у холодному, так і в гарячому вигляді. Подібним же чином можна підсмажити креветки в духовці або на грилі.