Як вирізати пісню з фільму.

Після перегляду фільму ви вирішили встановити вподобану мелодію на телефон або просто використовувати її для прослуховування, але не знаєте, де її знайти. Тоді виріжте її самі з фільму .
Вам знадобиться
  • - фільм, з якого потрібно вирізати пісню;
  • - програмне забезпечення Nero;
  • - конвертер файлів.
Інструкція
1
Для вирізання музики з фільму вам потрібна програма Nero. Її встановлює більшість користувачів ПК. Запустіть програму і в меню знайдіть розділ «Фото і відео». Вам потрібно додаток, що дозволяє перетворити DVD-відео в Nero Digital. І тут вам допоможе стиснути, підрізати відео, вибрати звукову доріжку і субтитули Nero Recodе.
2
Оберіть дане додаток в розташованому зліва переліку програм або з розділу «перетворити DVD-відео в Nero Digital (ТМ)». Відкрийте програму і з меню «Файл» виберіть опцію «Імпортувати». Вкажіть місце розташування відеофайлу і додайте його в проект. Після чого перейдіть до функції «Обрізка» (список цієї та інших операцій представлений в правій стороні робочого вікна). Відзначте початковий і кінцевий кадр відео. В даному випадку вам необхідно знайти вподобану пісню і виконати обрізання файлу. Збережіть відео у форматі mpeg-4 в папку жорсткого диска.
3
Після цього запустіть конвертер файлів, додайте в нього збережений уривок і вкажіть формат виводу і папку для збереження файлу. Коли процес перекодування завершиться, ви можете прослухати оброблений музичний уривок.
4
Якщо цей варіант для вас не підходить, спочатку за допомогою конвертера переведіть відеофайл в музичний. Потім скористайтеся додатком Nero Wave Editor. Відкрийте файл і приступите до його обробці. Прослухайте і виріжте непотрібні вам отрикі. У цьому випадку вдало використовувати опції «Вирізати» (Ctrl + X), «Копіювати» (Ctrl + C), «Вставити» (Ctrl + V), «Видалити» (Ctrl + Del). Потрібний фрагмент ви можете виділити і скопіювавши вставити в новий документ. Потім вкажіть формат виведеного уривка і збережіть.
5
Вирізати музику з відео фільму і при цьому особливо не морочитися можна за допомогою ряду інших програм, наприклад, Lucky Video Converter, Free Video to MP3 Converter, VirtualDub і т.п. Для обрізки і редагування музичного файлу відмінно підійдуть Sound Forge, Mp3DirectCut.
Не останню роль у долі кожного фільму грає його музичне оформлення. Запам'ятовуються музичні теми і вокальні партії стають візитною карткою успішних картин. І так іноді хочеться вирізати музику з фільму , завантажити в улюблений mp3-плеєр і слухати її знову і знову. На щастя, сучасні технічні засоби дозволяють це зробити буквально в кілька кліків мишею.
Вам знадобиться
  • Відео-редактор VirtualDub 1.9.9.
Інструкція
1
Відкрийте відеоролик в програмі VirtualDub. Скористайтеся командою "Open video file ..." меню "File", або натисніть клавіші Ctrl + O. У діалозі виберіть файл, з якого необхідно вирізати музику. Натисніть кнопку "Відкрити".
2
Відзначте початок фрагмента відео, з якого необхідно витягти звук. Пересуньте повзунок, розташований в нижній частині вікна програми до потрібного кадру. Виберіть у меню пункти "Edit" і "Set selection start", або натисніть клавішу Home.
3
Відзначте кінець фрагмента, вибраного для видобування звуку. Пересуньте повзунок у нижній частині вікна програми до необхідного кадру. Клацніть по пункту меню "Set selection end" меню "Edit", або натисніть клавішу End. Виділений блок візуально відобразитися на нижній панелі.
4
Налаштуйте режим обробки звуку. Виберіть пункт "Direct stream copy" в меню "Audio". Це дозволить уникнути перетворень звуку при збереженні. Потік аудіо-даних буде збережений в тому вигляді, в якому він присутній у фільмі.
5
Збережіть музику з фільму на диск. Активуйте пункт "Save WAV ..." меню "File". У діалозі збереження файлу вкажіть директорію і ім'я звукового файлу. Натисніть кнопку "Зберегти". Почнеться процес збереження файлу на диск.
6
Дочекайтеся збереження файлу. У діалозі "VirtualDub Status" буде відображатися інформація щодо процесу збереження аудіо-даних. В залежності від формату даних і їх обсягу, цей процес може зайняти деякий час.
Зверніть увагу
Якщо не був встановлений режим безпосереднього копіювання аудіо, вихідний звуковий потік буде записуватися на диск у вигляді незжатих RAW даних. Вони можуть зайняти значне місце на диску.
Корисна порада
Використовуйте кнопки нижній панелі або пункти меню "Edit" для більш точного переміщення по відеоряду. За допомогою команд нижній панелі і меню "Edit" можна переміщатися по відео з точністю до кадру.