Як побудувати мережевий маркетинг.

Мережевий маркетинг - хороша альтернатива роботі за наймом або ведення малого бізнесу. Він надає можливість підвищити рівень свого доходу без відриву від основного місця роботи або навчання і підходить практично всім: працюючим людям, студентам, пенсіонерам, жінкам, які перебувають у декретній відпустці. При правильному підході до організації власної структури в мережевому бізнесі можна значно збільшити свій добробут.
Інструкція
1
Основний принцип мережевого маркетинг а полягає в наступному: ви пропонуєте знайомим продукцію якої-небудь компанії, якою користуєтеся самі, залучаєте до поширення товарів інших людей і отримуєте винагороду за виконання планів по закупівлі продукції членами вашої структури.
2
Якщо ви вирішили організувати такий бізнес, в першу чергу виберіть компанію мережевого маркетинг а, ґрунтуючись на наступних принципах: - продукція повинна бути ексклюзивною, тобто не представленої в торговельних мережах та іншими компаніями мережевого маркетинг а; - товари компанії повинні приносити реальну користь споживачеві, користуватися попитом і відповідати стандартам безпеки; - компанія повинна пропонувати ступінчастий маркетинг овий план з «відділенням» від вищестоящого спонсора у власну мережу і підтримувати дистриб'юторські мережі.
3
Далі складіть з виробником дистриб'юторську угоду. Для цього буде потрібно купити стартовий набір, що містить необхідні для роботи інформаційно-довідкові матеріали, пробники продукції, бланки.
4
Наступним кроком освойте роздрібні продажі. Пропонуйте товари компанії родичам, друзям, знайомим, розповідайте про їх переваги та унікальності. Зустрічаючись з потенційними клієнтами в громадських місцях, говоріть голосно, ясно, дайте можливість оточуючим почути вас і зацікавитися. Завжди майте при собі візитки, брошури, листівки, зразки продукції, щоб ознайомити охочих з докладною і наочної інформацією.
5
Розкажіть своїм покупцям про можливість отримувати дохід від продажу товарів компанії мережевого маркетинг а, поясніть вигоди співробітництва. Намагайтеся залучити у власну структуру якомога більше людей: ви отримаєте не тільки прибуток від різниці в цінах на продукцію для різних ступенів мережі, але і комісійну винагороду за виконання групового плану.
6
Створивши маркетинг овую мережу, не забувайте сприяти дистриб'юторам, які стоять нижче вас. Цікавтеся їхніми успіхами, спостерігайте за роботою, прислухайтеся до питань і всебічно допомагайте розвивати бізнес.
7
Співпрацюючи з компанією мережевого маркетинг а, беріть участь в навчальних заходах, семінарах, тренінгах. Спілкуйтеся з лідерами продажів, вчіться на їхньому досвіді, а також передавайте власні знання членам своєї структури. Постійний особистісний ріст допоможе підвищити ефективність роботи і забезпечить хороший результат - стабільний високий дохід.