Як зняти нервовий стрес.

Вплив сильного негативного подразника може привести до тривалого напрузі нервової системи. Підсумком цього стану є загальне виснаження організму і, як результат, загострення хронічних захворювань або глибока депресія. Боротися з ними куди складніше, тому краще провести ряд відновлювальних заходів, щоб, не чекаючи наслідків, зняти нервовий стрес .
Інструкція
1
Деяким продуктам властиво порушувати, або навпаки, заспокоювати нервову систему. Тому обов'язково скоректуйте свій раціон харчування. Виключіть повністю цукор, консервовані продукти, білий хліб, кондитерські вироби, солодкі газовані напої та пакетовані соки. Включіть в щоденне меню мед, сухофрукти, горіхи, свіжі овочі, фрукти і ягоди, зелень, сир, яйця. Пийте свіжоприготовлені соки, особливо цитрусові.
2
Щоранку починайте з зарядки під енергійну музику, після чого приймайте контрастний душ, а ще краще обливатися холодною водою. Вона знімає нервове збудження, бадьорить, а через кілька хвилин приносить відчуття спокою.
3
Перед сном також приймайте душ. І, крім цього, робіть теплі ножні ванночки. Додайте в воду 2 краплі ефірного масла м'яти. Ця рослина знімає м'язове напруження і заспокоює нерви. А відтік крові до ніг під час ванночки викликає сонливість, що як не можна до речі сприяє майбутнього сну.
4
По можливості займіться йогою. Деякі вправи допомагають досягти максимального розслаблення душі і тіла. В результаті нервова система не тільки стабілізується, але і зміцнюється. Або займіться будь-яким іншим видом спорту: аеробікою, танцями, плаванням. Помірні фізичні навантаження знімають нервову напругу і зберігають м'язовий тонус.
5
Для усунення стрес а, протягом 2 тижнів пийте сік сирого буряка, по половині склянки 3-4 рази на день, а замість чаю - відвар кропиви або берези. Заваріть 2 ст.л. 0,5 л окропу, вживайте в теплому вигляді 3-4 рази на день.
6
Для відновлення психоемоційного стану застосовуйте ароматерапію і колірну медитацію. Запаліть свічку з запахом бергамоту або лимона і, вдихаючи аромат, пильно розглядайте будь-який предмет або аркуш паперу оранжевого кольору. Неначе задумавшись, уявіть, що ви розчинилися в цьому кольорі. Під час сеансу дихайте рівно. На рахунок 1, 2, 3 - вдих, на 1, 2 - затримка дихання і на 1, 2, 3 - видих. Для досягнення оптимального розслаблення увімкніть спокійну музику.
7
Повторюйте всі процедури кожен день протягом 2-3 тижнів. Поступово ви помітите, що емоційний стан стало стабільним і від нервового стрес а не лишилося й сліду.
8
Щоб не піддавати себе в майбутньому нервового перенапруження і стрес у, уникайте перегляду криміналістичних зведень, передач і фільмів, а також не вступайте в конфлікти. Дивіться комедії, гумористичні передачі, слухайте хорошу музику, відвідуйте красиві місця, регулярно робіть прогулянки в парковій зоні і продовжуйте зміцнювати свій організм водними процедурами і спортом.