Як виставити товар на аукціон.

Якщо ви є власником безлічі непотрібних вам речей, марно займають місце в шафах і порошаться на полицях, не поспішайте викидати їх. Напевно, багато з цих речей мають, нехай навіть невелику, але цінність. Спробуйте виставити їх на аукціон . Це не зажадає від вас особливих витрат і принесе деякий прибуток.
Інструкція
1
Дуже популярними останнім часом є інтернет- аукціон и. Самий широкомасштабний і відомий з них - аукціон «Ebay». Величезна кількість продавців з усього світу використовує його, щоб продати як абсолютно новий, так і був у вжитку товар, заробляючи на цьому непогані гроші. Щоб виставити товар на аукціон «Ebay», необхідно виконати ряд нескладних дій.
2
Насамперед, зареєструйтесь на сайті www.eBay.ru, заповнивши всі необхідні для цього поля форми, і підтвердіть свою згоду з усіма умовами угоди. Потім натисніть кнопку Sell і переходите до заповнення форми для продажу товар а.
3
Перший крок на шляху заповнення форми - розташування вашого товар а в одній з декількох тисяч зазначених на сайті категорій. Це допоможе потенційному покупцеві знайти виставлену вами річ швидше. Свій товар ви можете розмістити відразу в декількох категоріях. Це збільшить ваші шанси на швидкий продаж, але і подвоїть витрати, пов'язані з участю в аукціон е.
4
Наступний пункт - «Назва». Придумайте для свого товар а оригінальне, заманюють назву, яка, безсумнівно, приверне до лоту увагу покупця. Не забудьте вказати найменування фірми-виробника, колір і розмір виставленої на аукціон речі.
5
Тепер дуже докладно опишіть виставляється на аукціон товар. Вкажіть всього його достоїнства і недоліки. Якщо є які-небудь ушкодження, не забудьте написати і про них. Доповніть опис лота якісними і привабливими фотографіями продаваної речі.
6
Вкажіть первісну ціну товар а. Почніть з найнижчою, але при цьому прийнятною для вас вартості. Пам'ятайте, що дешевизна лота може привернути увагу великої кількості потенційних покупців.
7
Не забудьте вказати і спосіб доставки виставленого вами товар а. Можете запропонувати покупцеві безкоштовну доставку за умови негайного придбання ним виставленого вами товар а.
З кожним днем заробіток в інтернеті викликає до себе все більше уваги. От тільки більшість всіх пропозицій по заробітку не підійде новачкам, тому що в мережі цінуються навички створення веб-сайтів, написання рекламних текстів чи потрібні великі грошові вкладення. Решта способи заробітку - всілякі варіації шахрайства. Але є дуже зручний вихід, який не потребує особливих умінь в якій-небудь області або великих вкладень - заробіток в інтернет- аукціоні.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, надійний доступ в інтернет, наявність товару, який ви збираєтеся виставити на продаж, наявність стартового капіталу, якщо ви плануєте займатися перепродажем товарів, зареєстрований аккаунт на сайті інтернет-аукціону.
Інструкція
1
Виберіть підходящий для вас інтренет-аукціон. Найзручніший, популярний і добре зарекомендував себе у всьому світі аукціон - Ebay. Ось тільки для російського користувача він не зовсім зручний, тому що всі розрахунки всередині нього виробляються в платіжній системі PayPal, яка не призначена для російського ринку. Тому росіянам доводиться віддавати більшу частину свого доходу на посередницькі послуги з перекладу та обналичиванию засобів. Але сьогодні з'явилися якісні та також непогано зарекомендували себе російські аналоги Ebay, такі як Молоток і Авито. Грамотна розкрутка, нові ідеї і позитивні відгуки користувачів ставлять Авито на перше місце, але у «Молотка» теж є своя чимала аудиторія. Ознайомтеся з кожним з них, вивчіть схему роботи і зареєструйтеся.
2
Продавайте на аукціоні речі, створені своїми руками. Тисячі людей по всій країні не можу почати свою справу, незважаючи на наявність таланту і бажання, тому що банально не вистачає коштів, хоча можна вести такий бізнес з мінімальними витратами. Створюйте свій товар, тверезо оцінюйте його і виставляйте на торги. Якщо ви виробляєте дійсно якісні продукти, то вони будуть купуватися часто, швидко і дорого, що дуже оптимістично відіб'ється на вашому гаманці.
3
Займіться препродажей товарів. Найпоширеніша і прибуткова схема, яка не потребує великих витрат: купуєте товари, виставлені за низькою ціною, і перепродати їх на цьому ж аукціоні за вищою. Також можна купувати на аукціоні речі за низькими цінами, а продавати їх в офлайні дорожче. Продажі поза інтернетом мають свої переваги, можна отримати набагато більше доходу, а й витрати будуть набагато вище.
Зверніть увагу
Перепродаж товарів вимагає хорошого розрахунку: якщо вам вдалося вигідно перепродати комплект зимових шин, то це ще не означає, що ваш успіх повториться з ящиком пива.
Корисна порада
Інтернет-аукціон - не тільки спосіб добре заробити, але і можливість позбутися зайвого мотлоху в квартирі. Hе викидайте старі речі, навіть якщо вам здається, що за них ніхто і рубля не дасть. Можливо, ви викидаєте в цей момент десятки тисяч рублів.