Як бути гостинною.

Гостинність з давніх пір вважається невід'ємним атрибутом зустрічей в домашніх стінах. Саме воно дозволяє створити легку і невимушену обстановку, в якій дійсно приємно перебувати. Тому перш ніж організувати вечір, варто задуматися над тим, чи будуть запрошені відчувати себе зручно і комфортно у вас в гостях.
Інструкція
1
Оберіть день для зустрічі. При цьому грунтується не тільки на своїх уподобаннях, але і на можливостях гостей. Якщо ви знаєте, що хтось зайнятий у цей час, краще перенести зустріч на інший день.
2
Відмовтеся від проведення свята, якщо хтось з домочадців хворий або у вас є немовля. Також краще почекати з прийомами гостей, якщо у вашій квартирі проходить ремонт. Ні ви, ні гості не будуть відчувати себе в повній мірі комфортно і розкуто.
3
Запросіть гостей заздалегідь, щоб у них був час підготуватися до заходу, підібрати подарунки, якщо це необхідно, обміркувати своє вбрання. Якщо хтось відмовив вам, не варто наполягати на його присутності. Це буде виглядати щонайменше нав'язливо.
4
Підготуйте квартиру до приходу гостей. Роблячи це, пам'ятайте, що вони повинні відчувати себе вільно. Тому постарайтеся розмістити меблі так, щоб вона не заважала пересуватися. Звільніть шафа для верхнього одягу і підготуйте додаткові рушники, щоб у гостей не виникло запитань, ніж їм витиратися. На випадок, якщо запрошені вирішать у вас переночувати, заздалегідь продумайте, як краще всім розміститися, і знайдіть додаткові комплекти постільної білизни.
5
Накриваючи на стіл, пам'ятайте про смакові переваги запрошених. Наприклад, якщо хтось не їсть м'ясо, подбайте про наявність на столі вегетаріанських страв. Так ви проявите турботу про своїх гостей.
6
Намагайтеся робити все, щоб запрошені відчували себе комфортно. Якщо хтось незнайомий, обов'язково уявіть гостей один одному. Підтримуйте бесіду, більше посміхайтеся. Періодично цікавтеся, чи все подобається вашим гостям, і по можливості виконуйте всі їхні прохання. Незабаром ви зарекомендуєте гостинною господинею, яка дійсно піклується про своїх гостей.