Як викласти файл на Народ. виклади на яндекс народ.

Часто виникає необхідність переслати кому-небудь великий файл . Існує безліч сайтів, на які можна завантажити файл и, але більшість з них напхані рекламою або вимагають заплатити деяку суму. Яндекс. Народ - приємний виняток з них.
Інструкція
1
Щоб почати повноцінно працювати з Яндекс. Народ, потрібно створити свій поштовий ящик на Яндексі. Це займе всього пару хвилин, та й ящик на такому популярному сервісі, як Яндекс, точно не завадить. Отже, зайдіть на сайт http://www.yandex.ru/і натисніть на посилання «Завести поштову скриньку» в лівій стороні екрану.
2
Пройдіть коротку реєстрацію, що складається з двох кроків. Всі поля обов'язкові для заповнення, за винятком полів «Інший e-mail» і «Номер телефону» у другому кроці.
3
Після успішного завершення реєстрації можна відразу починати завантаження на Народ. Для цього перейдіть або по посиланню http://narod.yandex.ru/, або в вікні вашої пошти, на самому верху, в переліку послуг Яндекса виберіть пункт «Народ».
4
У віконці ви побачите пункти «Управління сайтом» та «Завантажити файл и». Щоб завантажити файл з комп'ютера, натисніть на «Виберіть файл » в пункті «Завантажити файл и» або просто перетягніть його в віконце зі стрілкою.
5
Після того як ви виберете потрібний файл , ви побачите в віконці процес виконання завантаження. Завантаження займе тривалий час (залежно від розміру завантажуваного файл а), не закривайте віконце до її закінчення. Після того як файл завантажиться, браузер автоматично перенаправить вас в віконце, де буде інформація про завантажений файл е і посилання.
Зверніть увагу
Щоб скачати файл з Народу за посиланням, необхідно також мати поштову скриньку на Яндексі.
Корисна порада
На Яндекс.Народ можна завантажити скільки завгодно файлів, кожен може бути розміром до 5 Гб. Термін зберігання файлів - 3 місяці, проте його можна продовжувати стільки раз, скільки забажаєте.
Сервіс narod.yandex.ru надає безкоштовний хостинг для розміщення сайтів в інтернеті. Крім цього, на нього можна викласти тестові, пробні сайти і особисті сторінки. Сервіс дає можливість приступити до створення сайту відразу після реєстрації, на готовий сайт можна викласти файли без використання додаткових програм.
Інструкція
1
Заведіть аккаунт на сервісі «Народ.ру» Відкрийте головну сторінку і натисніть кнопку «Створити сайт». У вікні, клікніть на посилання «Зареєструватися». Заповніть поля, необхідні для реєстрації.
2
Заповніть поля першого кроку: Ім'я, Прізвище та Логін. Краще, якщо ім'я логіна відповідатиме назві сайту (наприклад, http://Ваш_логін.narod.ru).
3
Придумайте і введіть пароль в поле другого кроку реєстрації. Далі потрібно буде ввести відповідь на секретне питання, а потім - цифри захисного коду сервісу. Після цього натисніть кнопку «Зареєструвати».
4
Зробіть і збережіть копію введеної інформації про реєстрацію на сервісі «Народ.ру». Потім перейдіть на іншу сторінку за посиланням «Почати користуватися сервісом Народ».
5
Запустіть майстер конструктора сайтів. Для цього клікніть на кнопку «Створити сайт». У вікні, з'явиться майстер створення сайтів Yandex. Заповніть поля, відповідаючи на питання, після цього відкриється «Конструктор сайтів».
6
Натисніть на кнопку «Управління файлами», щоб відкрився файловий менеджер. За допомогою нього можна закачати файли на хостинг. Для цього клікніть на кнопку «Завантажити файл», потім «Вибрати файл».
7
Виберіть потрібний файл у вікні, і натисніть кнопку «Відкрити». Після цього він буде завантажений на сервер хостингу. Викласти на «Народ» можна до десяти файлів, розмір яких не повинен перевищувати 5 Мб.
8
Створіть на сервері хостингу папку «image» для того, щоб викласти зображення. Натисніть на кнопку «Нова папка», наберіть ім'я папки. Потім помістіть в неї зображення.
9
Оновлення після завантаження файлів зображення Майстерні, натиснувши кнопку Refresh (Reload), після цього сторінка сайту перезавантажиться безпосередньо з сервера хостингу. Протестуйте роботу сайту в мережі. Для цього відкрийте його адресу в браузері.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=5ZJnCabzVUQ
Зверніть увагу
Щоб успішно викласти сайт на Народ, який не присвоюйте завантажуваним файлам неприпустимі символи («пробіл», російські літери і т.д.) Ім'я файлу повинна складатися з латинських букв, цифр, знаків «дефіс» і «підкреслення», може містити точку. Файли повинні бути в кодуванні Windows-1251.