Як самому встановити двері-гармошку. Як самому встановити міжкімнатні двері.

Складні міжкімнатні двері-гармошки зручні і компактні. Їх можна встановлювати і замість звичайних, приміром, у вузьких коридорах і невеликих прихожих, і замість двостулкових, в широких дверних отворах. Збираються і кріпляться вони за принципом жалюзі.
Вам знадобиться
  • - дошки;
  • - сантиметрова стрічка;
  • - ніж;
  • - дриль;
  • - клей.
Інструкція
1
Для установки розсувних дверей-гармошки необхідно, щоб дверний отвір мав рівні вертикальні стінки без перепадів по товщині. Вирівняти його найпростіше за допомогою дощок. У місцях виступу стіни спиляєте дошку по товщині. Прибийте її до дверного отвору. Якщо стінки не вирівняти, двері перекосить, і вона не буде закриватися.
2
Виміряйте дверний отвір, і обчисліть необхідне число панелей. Ображати бічний профіль. Його довжина повинна дорівнювати висоті дверного отвору мінус 2,5 см. Виміряйте і обріжте панелі. Їх довжина повинна дорівнювати висоті отвору мінус 4 см.
3
Зберіть дверні панелі. Збірку проводите тільки на рівній поверхні. Бічні напівпанелей, що мають канали для кріплення, розмістіть по краях - зліва бічна фіксує панель, справа - замкова. Всі елементи з'єднуються між собою планками, які вставляються з торців. Зафіксуйте планки за допомогою стопорів. На замковій панелі зробіть два отвори і встановіть магнітні засувки. Для міцності їх можна ще й приклеїти.
4
З лівого боку верхнього торця панелей зробіть позначки для установки осей. Просвердлите отвори однакової глибини. Вставте осі так, щоб їх кінці трохи виступали над торцями панелей. Двері-гармошки можуть дещо відрізнятися по конструкції. Свердлити отвори не потрібно, якщо у ваших дверей є бігунки. Прикрутите їх на торцях панелей через одну, починаючи з замкової.
5
Обріжте направляючу точно по ширині прорізу. Відміряйте 1/3 її довжини і просвердлите кріпильний отвір. Закріпіть одним шурупом. Змастіть бігунки густим мастилом і вставте їх в напрямну. Вирівняйте її строго уздовж дверного отвору і закріпіть другий шурупом.
6
Тепер прикріпіть бічні напрямні. На одній з них закріпіть кліпсу бічного профілю, на іншій - пластини магнітного замка.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=8Z1xXQ7QkbA