Як швидко позбавитися від гематоми.

Гематома - обмежене скупчення крові, яке виникає при пошкодженнях м'яких тканин і органів, супроводжуваних розривом або пораненням судин. Основними ознаками гематоми , яка локалізується в м'язах і підшкірній клітковині, є підвищення місцевої температури, зміна кольору шкіри, наявність припухлості, біль.
Вам знадобиться
  • - лід;
  • - глина;
  • - мазь «Рятувальник»;
  • - гель «Троксевазин»;
  • - грілка;
  • - перцевий пластир;
  • - відвари трав.
Інструкція
1
Оптимальний варіант, який дає можливість обмежити появи помітних синців - це холод. Прикладання холодного предмета (а краще всього льоду) дозволить скоротити судини; відповідно, зменшиться інтенсивність виходу крові. Ушкоджене місце охолоджувати необхідно не більше 5 хвилин, особливо в місцях з ніжною шкірою. Але це дасть позитивний ефект лише коли холод застосований відразу після утворення синця. Процедура повторіть після двох годинної перерви, при цьому для недопущення обмороження шкіри, найголовніше - контроль часу.
2
Хороший ефект надає прикладання до гематоми звичайної глини незалежно від її кольору. Компрес з неї прикладайте три рази на день і витримуйте його приблизно дві години.
3
Допоможуть швидко позбутися від утворилася гематоми всілякі спеціалізовані мазі, які можна вільно придбати в аптеці. Користуються особливою популярністю препарати «Рятувальник» і «Троксевазин». Щоб уникнути появи алергічних реакцій та інших побічних ефектів перед їх застосуванням необхідно уважно вивчити інструкцію. Зверніть особливу увагу на протипоказання.
4
Прискорити процес розсмоктування гематоми дозволить тепловий вплив. Воно прискорить циркуляцію крові в місці ураження. Але використовувати тепло для прогрівання місць, де виникли гематоми , щоб уникнути погіршення ситуації, можливо тільки на другу добу після ушкодження. Ідеально для цієї мети підійде тепла грілка. Можна накладати перцевий пластир, але в зверненні він вимагає обережності, оскільки може викликати роздратування або хворобливий опік.
5
Прискорити розсмоктування синяка допоможуть примочки із заварених трав. Для цієї мети підійдуть мати-й-мачуха, календула, звіробій. Хороший ефект дає використання компресів з порошку бодяги.
6
Як правило, після проведених процедур гематома істотно зменшується, ставати менш помітною, але для повного зникнення необхідно якийсь час. Щоб приховати залишки нерассосавшейся гематоми , варто використовувати пудру, яка має жовтуватий відтінок, або тональну основу. Від проблемних зон на обличчі допоможе відвернути увагу виразна лінія губ, яка підкреслена яскравим блиском.