Як в Word підкреслити слово. Як підкреслити написаное слово.

Підкреслення - один з елементів форматування тексту, який дозволяє поліпшити розуміння сенсу написаного, виділяючи його найбільш важливі частини. В текстовому процесорі Microsoft Office Word виділяти слова цим методом можна різними способами, отримуючи при цьому різні варіанти підкреслення.
Вам знадобиться
  • Текстовий процесор Microsoft Office Word.
Інструкція
1
Запустіть Word, відкрийте в ньому потрібний документ і виділіть слово , яке потрібно підкреслити. Клікніть по кнопці з зображенням підкресленою літери «Ч» в меню текстового процесора - на вкладці «Головна» вона поміщена в групу команд «Шрифт». Можна замість цього використовувати і поєднання клавіш Ctrl + U, результат буде однаковий - Word підкреслить виділене слово .
2
Якщо слово , яке треба підкреслити, ще не набрано, можна справити описану маніпуляцію - клікнути на кнопку або натиснути клавіші - заздалегідь, перед введенням слова. В цьому випадку вам потрібно не забути виконати те ж саме повторно після закінчення набору виділяється тексту - щоб відключити режим підкреслення.
3
Крім стандартного підкреслення однією лінією в Word є й інші варіанти. Щоб вибрати один з них - пунктирну лінію, штрих-пунктирну, подвійну і т.д. - Замість клацання по самій кнопці з буквою «Ч» клікніть мітку у її правого краю. Ця мітка відкриває список, що випадає з переліком можливих варіантів оформлення лінії. Останній рядок у цьому списку - «Колір підкреслення» - відкриває підрозділ, де ви можете вказати і колір забарвлення обраної лінії.
4
Якщо ви виділите якийсь фрагмент тексту і скористаєтеся однієї з описаних вище опцій, підкресленим виявиться весь цей фрагмент, включаючи і прогалини. В текстовому процесорі є можливість задати варіант підкреслення, при якому лінія буде поміщена тільки під словами, а прогалини залишаться в своєму стандартному вигляді. Щоб скористатися цим варіантом після виділення потрібного фрагмента клікніть його правою кнопкою миші і виберіть в контекстному меню рядок «Шрифт». В поле «Підкреслення» відкрився вікна встановіть значення «Тільки слова». Після цього стане доступна зміна значення в поле «Колір підкреслення» - якщо це необхідно, виберіть в ньому потрібний колір. Натисніть OK, і Word підкреслить слова.