Як увечері бути бадьорим.

Якщо весь день належить провести на ногах, а ввечері заплановано важливий захід, почуватися бадьоро і бути у відмінній формі - це природне бажання. Щоб мрія стала реальністю, необхідно правильно почати і провести день.
Інструкція
1
Почніть свій день з легкої ранкової гімнастики. Фізичні вправи стимулюють кровообіг, підвищують життєвий тонус і заряджають бадьорістю на весь довгий робочий день.
2
Прийміть контрастний душ. Це вам допоможе швидко прокинутися, додатково посилить кровообіг, призведе шкіру в тонус. Ви будете не тільки себе прекрасно почувати, але і чудово виглядати на протязі всього дня.
3
Легкий поживний сніданок - це ще одна запорука бадьорості і гарного самопочуття. Перший прийом їжі повинен відбуватися саме вранці. Якщо сніданок пропустити і щільно пообідати, сонливість, головний біль і погане самопочуття будуть забезпечені до кінця дня.
4
Протягом робочого дня не вживайте багато кави. Кофеїн підвищує працездатність, але якщо його отримувати від надмірного вживання кави, судини будуть стрімко розширюватися і так само стрімко звужуватися, що не кращим чином позначиться на вечірньому самопочутті.
5
Замість кави пийте зелений чай, він тонізує, бадьорить, має антиоксидантну активність, покращує настрій і загальне самопочуття.
6
Максимально скоротіть кількість викурених сигарет. Якщо ви весь день просидите в курилці, обговорюючи з колегами поточні проблеми, до вечора ви будете почувати себе так, як ніби, як мінімум, розвантажували вагони. Нікотин сприяє стисненню судин, що незмінно призводить до загального зниження працездатності і про вечірню бадьорості говорити не доводиться.
7
Після роботи прийміть прохолодний душ, випийте ще одну кухлик зеленого чаю. Бадьоре і гарний настрій протягом усього дня і вечора вам буде забезпечено.
8
Якщо ви систематично будете дотримуватися режиму дня, не зловживати шкідливими звичками, правильно харчуватися, робити ранкову зарядку, підтримувати свій організм в тонусі, то бадьорість стане вашим супутником не тільки протягом одного важливого вечора, а завжди.