Як возити речі з Китаю. що вигідно возити з Китаю.

Незважаючи на те, що китайські речі довгі роки асоціювалися в обивателя виключно з поганою якістю, імпорт з цієї країни лише збільшується. Возити речі з Китаю сьогодні досить просто. Різноманітність пропозицій задовольнить попит у багатьох напрямках бізнесу, а якість товарів поступово наближається до світових стандартів.
Вам знадобиться
  • - гроші;
  • - інтернет;
  • - договір з митницею;
  • - посередник.
Інструкція
1
Виберіть напрямок, в якому хотіли б працювати. Споживчі товари за досить низькими цінами ви зможете знайти у м Урумчі, де поширена дрібнооптова торгівля. Якщо ви плануєте продавати речі більш високої якості, відвідайте Пекін: кількість ринків і торгових центрів у столиці Китаю напевно задовольнить ваші потреби.
2
Спробуйте купити речі через інтернет, не виїжджаючи до Китаю. Для цього ви можете скористатися популярними ресурсами, через які нескладно знайти китайських виробників, наприклад, www.alibaba.com, www.made-in-china.com, www.exports.cn. Зареєструвавшись на одному з таких порталів, ви зможете отримати доступ до контактних даних безлічі постачальників. Зв'яжіться з ними і запросіть каталоги продукції.
3
Визначте обсяги планованих закупівель. Якщо ви маєте намір возити речі великим оптом, вам необхідно реєструватися в митному органі як учасника зовнішньоекономічної діяльності. Крім того, для проходження подальшої митного очищення ви повинні будете надати російські сертифікати відповідності на товар.
4
Сформуйте замовлення, призначте дату відправки і підготуйте пакет супровідних документів. Укладіть договір з митним брокером і запросіть у нього список документів, які ви повинні будете надати. Контролюйте точність оформлення вантажної митної декларації та не забувайте про терміни здачі.
5
Якщо ви плануєте возити речі невеликими партіями, доцільно скористатися послугами посередника. Сьогодні на ринку міжнародних вантажоперевезень чимало компаній, що надають різні варіанти послуг з доставки збірних вантажів з-за кордону. Ваша мета: знайти надійного посередника. Транспортно-експедиційна компанія, як правило, призначає певну ціну за доставку і митне очищення 1 кілограма речей. В даному випадку ви будете повністю звільнені від тяганини з документами, однак, понесете певні ризики.
Зверніть увагу
Будьте обережні з репліками і підробками відомих брендів. Китайські виробники відомі на весь світ масштабами випусків подібних товарів, однак, будь-який підприємець ризикує, як мінімум, отримати великий штраф і конфіскацію товару.