Як відновити датчик витрати повітря. Як отремантіровать або встановити ДМРВ.

Основна функція датчика масового витрати повітря (ДМРВ) - контроль за фактичним витратою повітря двигуном. Порушення в роботі ДМРВ, як правило, призводять до втрати потужності двигуна.
Інструкція
1
Власникам «десяток» найчастіше доводиться стикатися з порушеннями в роботі ДМРВ, викликаними несправностями в системі вентиляції картера двигуна. Це призводить до відкладення смол, внаслідок чого резистор змінює характеристики, датчик починає працювати з порушеннями, що в підсумку позначається на роботі регулятора холостого ходу.
2
Зниження рівня сигналу ДМРВ може виникнути з кількох причин. Перша причина - відсутня підключення датчика до джгута проводів. Для усунення несправності спочатку візуально перевірте підключення проводів. Якщо причина не в цьому, відключіть датчик, перевірте контакти, при наявності несправності усуньте її і потім підключіть датчик знову. Залишається запустити двигун і перевірити датчик в дії.
3
Іншою причиною може стати обрив ланцюга електроживлення ДМРВ. Щоб перевірити це, необхідно включити запалювання і перевірити вольтметром або пробником напруга на п'ятому контакті датчика . При напрузі близькому до нуля відключіть запалювання і перевірте за допомогою омметра ланцюга 37л і 376. Можливі несправності при цьому - в соединителе датчика (конт.5) обрив проводу 37 або випадання контактного гнізда з колонки дроти датчика . Можливо також, що стався обрив проводів - 37л в точці загальної спайки або 376-го на ділянці від головного реле до спільної точки спайки.
4
Усунувши несправності, запустіть двигун і проконтролюйте відсутність коду несправності - 013. В разі обриву проводу маси ДМРВ відключіть запалювання, перевірте омметром 60-е з'єднання ланцюга джгута з масою двигуна на ділянці від контакту 1 розетки датчика до металевих деталей двигуна. При цьому можливий обрив проводу 60 або випадання з колодки проводів датчика контактного гнізда. Не виключений обрив проводу 62 від маси двигуна. Усунувши несправності, запустіть двигун і переконаєтеся у відсутності коду несправності 013.
Зверніть увагу
Принцип дії ДМРВ полягає в тому, що проходить повітря охолоджує один з його датчиків, а електронний модуль, реагуючи на різницю температур, виробляє контрольний сигнал. На сучасних автомобілях використовуються датчики двох типів. У першій групі в залежності від витрати повітря змінюється частота сигналу, а в другій - напруга. Так, наприклад, автомобілі ВАЗ в даний час оснащені датчиками Д037 і Д004.