Як підключити в телефоні GPRS-інтернет.

Підключення мобільного інтернету на телефоні (причому не тільки GPRS) доступно абонентам різних операторів зв'язку: наприклад, «Мегафон», МТС або «Білайн». Замовлення необхідний налаштувань можливий у будь-який час.
Інструкція
1
Зайдіть на офіційний сайт оператора, щоб замовити автоматичні інтернет-настройки, якщо ви є абонентом компанії «Мегафон». На головній сторінці ви знайдете графу під назвою "Телефони". Клацніть по ній, і ви потрапите в меню «Налаштування інтернету , GPRS, WAP, MMS». Там розміщена форма. Заповніть її і надішліть.
2
Отримати GPRS-налаштування можна за допомогою дзвінка в абонентську службу, доступну за номером 0500. Крім того, подзвонити можна і з міського телефону. Для цього скористайтеся номером 502-5500. Якщо виникнуть проблеми з підключенням, звертайтеся в салон зв'язку оператора.
3
Замовлення налаштувань інтернету в «Мегафоні» можливий і іншим способом: відправте sms-повідомлення з текстом 1 на короткий номер 5049 (ця процедура безкоштовна). До речі, якщо в повідомленні ви заміните цифру 1 на 2, то отримаєте настройки wap, а якщо на 3, то зможете замовити mms-налаштування. Або просто зателефонуйте на будь-який з двох номерів: 05049 і 05190. Вони теж дозволяють замовити у оператора необхідні дані.
4
Отримання налаштувань інтернет-з'єднання доступно і абонентам компанії МТС. Їм необхідно відвідати офіційний сайт і заповнити там невелику анкету. Крім цього можна відправити sms-повідомлення без тексту за номером 1234. Якщо не виходить самостійно встановити настройки, зверніться за підтримкою в салон зв'язку або в офіс компанії.
5
Клієнти «Білайну» можуть підключити GPRS-інтернет за допомогою Ussd-номери * 110 * 181 # (наберіть його на клавіатурі телефону і натисніть кнопку виклику). Активувати інтернет-з'єднання на мобільному можна також і через відправку команди * 110 * 111 #. Обов'язково збережіть настройки, а поле цього вимкніть пристрій буквально на кілька хвилин. Перезавантаження необхідна для того щоб телефон зареєструвався в GPRS-мережі.