Як нарізати рибу для суші.

Приготування суші в домашніх умовах є не тільки чудовим способом заощадити, але і відмінним дозвіллям. Щоб суші вийшли смачними, необхідно правильно вибрати і нарізати рибу.
Вам знадобиться
  • - гострий філейний ніж;
  • - обробна дошка;
  • - філе тунця;
  • - підкопчений лосось;
  • - копчений вугор.
Інструкція
1
Якщо ви тільки вчитеся готувати суші , не беріться обробляти цілі тушки риби. Краще купіть незбиране філе з шкірою або без неї. Багато видів суші готуються з філе тунця шокової заморозки, копченого вугра і підкопченого лосося. Перші два варіанти продаються в спеціалізованих магазинах, що реалізують товари для суші , а лосося можна купити практично скрізь.
2
Ретельно огляньте обрану рибу. Дрібні кістки і підсохлі краю видаліть. Заморожене філе трохи розморозити. Для цього вийміть рибу з вакуумної упаковки і помістіть на деякий час в підсолену воду. Щоб легше було нарізати філе, що не размораживайте його до кінця. Копченого вугра вийміть з упаковки. Розріжте філе на дві частини по спинці. Якщо шкіра дуже жорстка, видаліть її або помістіть рибу на 1-2 хвилини в мікрохвильову піч - вона стане м'якшою.
3
Приступайте до нарізки риби. Метод нарізки залежить від того, які суші ви будете готувати. Якщо ви маєте намір робити нігірі- суші (в них риба укладається поверх рисового колобка) вам необхідно буде підготувати більш товсті скибочки. Якщо хочете приготувати роли, потрібні будуть тонкі пластини риби, а якщо темакі (конуси з норі) - шматочки у формі тонких брусків.
4
Покладіть філе на обробну дошку і, щільно притискаючи лівою рукою, починайте різати ножем, тримаючи його під кутом 30-40 градусів. Водите ножем м'яко і плавно. Ні в якому разі не ріжте рибу вздовж, інакше вона розійдеться на волокна. Для ролів ріжте пластини шириною в 3 міліметри, для нігірі - 0,5-1 сантиметри. Товщина нарізки залежить не тільки від виду суші , але і від ваших особистих переваг.
5
Якщо під час нарізки риби утворилися порвати шматочки, які не викидайте їх, а використовуйте для приготування гункі-маки - човників, згорнутих з норії. Для цього подрібніть рибу ножем, змішайте з дрібно порізаною зеленою цибулею і наповніть даної начинкою човники.