Як лікувати зв'язки рук.

Зв'язки - це щільні пучки сполучної тканини, що з'єднують між собою кістки і утримують на місці суглоб. Розтягнення зв'язок характеризується повним або частковим розривом сполучних волокон.
Інструкція
1
Основним ознакою наявності розтягнення зв'язок є сильний біль в області суглобів після якої-небудь травми. Буває й так, що біль не з'являється відразу, але через деякий час ушкоджене місце опухає, суглоб стає нерухомим і з'являються неприємні больові відчуття.
2
Розтягнення зв'язок може бути різного ступеня тяжкості. При першій - легкого ступеня - відбувається пошкодження зв'язок на невеликій ділянці, біль та набряк або відсутні, або незначні. При другий - середнього ступеня - як правило, спостерігається частковий розрив зв'язок, помірний біль, розпухання суглоба і поява синця. При третій - важкого ступеня - відбувається повний розрив зв'язок з сильно вираженими симптомами. Така травма є дуже небезпечною.
3
При розтягуванні зв'язок будь-якого ступеня тяжкості потерпілому необхідно правильно надати першу медичну допомогу, щоб мінімізувати ризик появи небезпечних наслідків.
4
Постраждалого посадите або укладіть, а пошкодженої руці забезпечте нерухомість. На травмоване суглоб накладіть тугу пов'язку, в якості якої бажано використовувати еластичний бинт. При необхідності спорудіть імпровізовану шину (дощечка, лінійка і т.д.).
5
На травмоване місце покладіть холод (лід або змочений в холодній воді рушник). Це потрібно, щоб зменшити біль і зняти набряк. Щоб уникнути збільшення набряку, руку потерпілого розташуйте якомога вище свого звичайного стану.
6
Розтягнення зв'язок можна лікувати мазями і гелями, які містять диклофенак, індометацин та ібупрофен. Для цього втирайте засіб в хворе місце і накрийте зігрівальної пов'язкою.
7
Розтягування першого та другого ступеня тяжкості можна також лікувати і фізіопрецедурамі, які проводяться в лікувальних установах.
8
У разі серйозного розтягування або повного розриву зв'язок буде не уникнути операції по їх зшивання. А от у випадку легкого і помірного розтягування всі симптоми зазвичай проходять через 1-2 тижні.