Як краще обробити стіни кухні. ігри кухня краще.

Стіни кухні повинні витримати випробування вологою, паром, бризками окропу і жиру. Тому матеріал для обробки підбирається з особливою ретельністю. Оптимальний варіант - це матеріали, розраховані спеціально для використання на кухні. Можна поєднувати різні матеріали в обробці стін, розділяючи обідню зону і робочу.
Інструкція
1
Використовуйте миються шпалери. Вони випускаються в двох варіантах - дуплексні з покриттям з латексу і вінілові. Перші не витримають ретельного миття, їх потрібно буде просто протирати вологою губкою. Матеріал розрахований на 15-20 таких прибирань.
2
Вінілові шпалери краще підійдуть для обробки стін кухні, вони відрізняються гарною волого- і зносостійкість. Поверхня їх часто імітує інші матеріали: штукатурку, камінь, рогожку, тканину, пом'ятий папір, кахельну плитку, деревину, мармур і багато інших.
3
Відмінно виглядають на кухні шпалери під фарбування. Вони рельєфні і розраховані на неодноразове перефарбування. Виділяють флізелінові, склошпалери і лінкрусту. Достойно поводяться в умовах кухні склошпалери. Вони відрізняються різноманіттям малюнків і фактур, коригують вади поверхні, виключно міцні та довговічні.
4
Всі ці шпалери офарблюйте спеціально призначеними для цього засобами. Краще вибрати матеріал з рельєфною фактурою, інакше під кількома шарами фарби стіни будуть не так ефектно виглядати. Підстава під обклеювання шпалерами має бути рівним і сухим - обробіть його грунтовкою.
5
Сучасна фарба відмінно підійде для стін кухні. Вона легко і без проблем наноситься, прекрасно виглядає, проста в догляді і довговічна. Використовуйте водостійкі мають високу стійкість до стирання матеріали. Це акрилові і алкідні фарби. Засоби наносять пензлем і валиком, а декоративний ефект і фактуру можна додати стінам за допомогою щіток або клаптевих валиків.
6
Декоративні структурні покриття коштують дорожче вінілових шпалер і фарби, але виглядають просто чудово. Вони дуже достовірно імітують камінь, патину, стару штукатурку та інші поверхні.
7
Кахельна або керамічна плитка залишається найпопулярнішим матеріалом для обробки робочої стінки на кухні. Це найпростіший у догляді, водостійкий, довговічний обробний матеріал. Обробляти всі стіни цілком плиткою недоцільно - це зробить приміщення схожим на ванну кімнату. Підберіть матеріал з «апетитним» малюнком, відповідним для кухні.
Кухня в сучасній міській квартирі - це не тільки місце, де готують їжу. Дуже часто вона служить і їдальнею, і навіть вітальні. Це приміщення, де досить часто буває висока вологість. При використанні газової плити існує ще й підвищена в порівнянні з іншими частинами квартири небезпека загорянь. Тому кухня повинна бути не тільки красивою, але і функціональної, і безпечною.
Вам знадобиться
  • - известка:
  • - водоемульсійна фарба;
  • - стельові панелі;
  • - водостійкі шпалери;
  • - вогнетривкий лінолеум;
  • - будівельні інструменти.
Інструкція
1
Сучасні матеріали дозволяють ремонтувати кухню в будь-якому порядку. Але все ж краще слідувати традиційної послідовності і почати обробку зі стелі. Варіанти можуть бути різними, від побілки до пенополістиролових панелей. У побілки є один недолік - вона з часом темніє, і доводиться білити знову. Панелі або миються шпалери доставляють значно менше клопоту, якщо вони водостійкі. Не виключено і застосування водоемульсійною фарби. При будь-якому вигляді обробки стелю потрібно вирівняти. Під побілку або фарбу він повинен бути максимально рівним. Панелі та шпалери приховують дрібні дефекти, але від великих нерівностей краще позбутися.
2
У радянський час стіни на кухнях зазвичай фарбували приблизно до половини. Використовувалася для цього олійна фарба. Вона, звичайно, тримається довго і непогано миється, але інтер'єр опинявся вже дуже непрезентабельним. Цей метод обробки ніхто не відміняв, тим більше що асортимент фарб зараз значно більше, і якість їх більш високе. Але значно зручніше обклеїти стіни шпалерами, що миються. Вони бувають двох видів - дуплексні і вінілові. Другий варіант кращий, оскільки ці шпалери більш вологостійкі і менше схильні до механічних впливів і зносу.
3
Можна при обробці стін застосовувати і шпалери під фарбування. Такий варіант поєднує в собі переваги двох способів оформлення. На стінах утворюється красивий рельєф, а перефарбовувати обклеєні таким чином стіни можна кілька разів. Тільки фарбу треба вибирати водостійку, адже стіни кухні піддані дії пара, на них постійно потрапляють крапельки жиру, і тому їх доводиться часто мити. Такі шпалери теж бувають декількох видів. В принципі, для кухні підійдуть будь-які.
4
Не забороняється застосовувати на кухні і декоративне покриття «під камінь», «під дерево» і т.п. Воно обійдеться дещо дорожче шпалер. Чим би ви не взялися покривати стіни, поверхня повинна бути рівною. Перед вирівнюванням видалити зі стін залишки того, що на них було, крім фарби. Але й пофарбовану поверхню необхідно вирівняти.
5
Особливої уваги потребує стіна, біля якої знаходиться плита або раковина. Від частого миття будь-які шпалери втратять вигляд раніше, ніж в решті частини приміщення. Тому поверхні навколо мийки та плити найкраще обробити підходящим за кольором кахлем. Мити його в будь-якому випадку буде легше, ніж шпалери.
6
Для підлог найкраще вибрати вогнетривкий лінолеум. Він може бути рулонним або у вигляді плитки. Асортимент цього товару в будівельних магазинах досить великий, тому можна підібрати відповідний колір або навіть скласти на підлозі якийсь узор з різнокольорових плиток. Все залежить від того, в якому стилі виконаний інтер'єр вашої кухні.