Як краще провести відпустку.

Світ величезний і вибір напрямку для відпустки залежить тільки від фінансових можливостей і власних побажань. Деякі люблять відправитися із зими в літо і зустріти Новий рік під пальмами. Інші, навпаки, не можуть жити без снігу і навіть в травневий спеку прагнуть на гірськолижні схили.
Інструкція
1
Плануючи відпустку, вирішите, що ви чекаєте від поїздки. Любите ви активний відпочинок або віддаєте перевагу проводити всі дні на пляжі біля готелю. Який клімат вам переважний - сухий і спекотний або з підвищеною вологістю. Або ви хочете провести канікули на гірськолижному курорті і взагалі не любите море. Заздалегідь визначивши напрямок подорожі, вам буде легше зорієнтуватися при виборі туру.
2
Якщо ви досвідчений мандрівник, послуги турагентств вам не знадобляться. За допомогою сайту www.booking.com можна забронювати готель в будь-якій точці світу, замовити обслуговування та трансфер. Квитки на літак найкраще купувати заздалегідь. Тоді є можливість потрапити на акцію або сезонні знижки і придбати проїзний документ за зниженою вартістю. У відпочинку «дикуном» є свої плюси. Ви плануєте самостійно всі пересування по країні, дати вильотів і прильотів, харчування та проживання. І, звичайно, зможете побачити та дізнатися значно більше, ніж при покупці звичайного туристичного пакета - квиток-трансфер-готель.
3
Не тільки зарубіжний туризм, а й подорожі по Росії з кожним роком набирають популярність. Можна відправитися на Камчатку, подивитися Байкал або острів Валаам. Це не менш цікаво, ніж світові пам'ятки. Та й організувати поїздку по рідній країні простіше. Не потрібно отримувати візи, способи пересування можуть бути різні - на поїзді, машині, літаку, теплоході. Рідні завжди будуть на зв'язку, не боячись розорити вас міжнародним роумінгом.
4
Варіант відпустки для втомлених від шуму і бруду городян - поїздка в село. У Росії до цих пір збереглися заповідні місця з найчистішим повітрям і провінційним колоритом. Виберіть один з маленьких давньоруських міст - Суздаль, Кинешма, Мишкін. Там ви не просто відпочинете, але і подивіться творіння знаменитих зодчих. Зніміть будиночок в маленькому селищі подалі від мегаполісів. Вставайте з півнями, пийте парне молоко і їжте сир, принесені доброї сусідкою. Гуляйте і насолоджуйтеся природою. Ви відмінно відпочинете і наберетеся сил на наступний робочий рік.