Як краще вчити квитки. Як краще вивчити квитки по іспиту.

Іспити та заліки - непросте випробування для студента. Отримання низької оцінки загрожує відрахуванням з вузу, тому підсумкова оцінка знань з того чи іншого предмету повинна бути позитивною. Для успішної здачі іспиту необхідно підготуватися заздалегідь - вивчити квитки .
Інструкція
1
Дізнавшись перелік питань екзаменаційних білетів, підготуйте на кожен з них розгорнутий письмову відповідь. Це допоможе вам систематизувати наявний матеріал і освіжити в пам'яті знання, отримані за весь період навчання. Основні поняття і терміни предмета виділяйте іншим кольором чорнила або яскравим маркером. За кілька годин до здачі заліку або іспиту ви зможете ще раз переглянути основні підпункти свого конспекту для того, щоб підкріпити впевненість у власних силах.
2
Щоб вивчити всі квитки , грамотно розподіліть наявне для підготовки час. Напружена розумова робота з раннього ранку і до пізнього вечора не дасть очікуваних результатів. Краще чергувати «мозкові штурми» з відпочинком. На 3:00 вивчення матеріалу повинен припадати 1:00 повноцінного відпочинку. Це необов'язково повинен бути сон - почитайте цікаву книгу, пограйте в комп'ютерну гру, прогуляйтеся по міській алеї. Після цього ви з новими силами легко зможете освоїти ще пласт інформації.
3
Використовуйте кілька джерел для підготовки кожного питання. Правило особливо актуально для здачі гуманітарних предметів. Наприклад, студенти-правознавці повинні знати не тільки норми федерального законодавства, а й регіонального або міжнародного, а майбутні психологи - мати уявлення про точки зору різних авторів на те чи інше питання. Крім підручника, щоб краще вивчити квитки , використовуйте посібники, наукові статті, матеріали з інтернету.
4
Виспіться перед іспитом. Занепад сил і сонливість на іспиті можуть зіграти з вами поганий жарт. Тому сон в передекзаменаційний день повинен становити не менше 8-9 годин, щоб ви могли повноцінно відпочити перед таким відповідальним справою.
Досить часто необхідність запам'ятати багато інформації ставить людей в глухий кут. Однак, слідування ряду простих правил значно полегшує запам'ятовування інформації. Головне - не намагайтеся обійняти неосяжне.
Інструкція
1
Насамперед запам'ятайте, що вивчити колосальний обсяг інформації за одну ніч практично неможливо. Особливо якщо ваші конспекти і матеріали спочатку не в порядку і погано організовані. Так що постарайтеся протягом року дбайливо поводитися з навчальними матеріалами та по можливості копіювати в пам'ять комп'ютера. Це значно полегшить вам життя перед іспитами.
2
Вчіть матеріал в тиші. Не залишайте навіть невелику частину інформації на повторення під час очікування іспиту. Велика кількість людей навколо, поспіх, суєта і метушня не дозволять вам засвоїти інформацію.
3
В процесі вивчення інформації обов'язково робити перерви. Втомлений мозок значно менш продуктивний, ніж відпочив. Навіть невеликі перерви від п'яти до п'ятнадцяти хвилин полегшать запам'ятовування інформації.
4
Складіть графік вивчення і повторення інформації. Навіть якщо у вас залишився тиждень, продумайте порядок освоєння тем. Чи не звалювати все на останній день. Але в ідеальному випадку необхідно повторювати старе і вивчати нове хоча б протягом місяця перед іспитами. Так ви значно знизите рівень стресу.
5
Не зациклюйтеся на одному типі завчанні - читанні. Використовуйте аудіозаписи лекцій, записуйте по нескольку раз найважливіші формули, поняття або, приміром, список неправильних дієслів. У людини є кілька видів пам'яті, і найкраще задіяти все. Не нехтуйте схемами - вони наочні і добре запам'ятовуються, дозволяючи запам'ятати інформацію в стислому вигляді. Саме тому рекомендується зробити шпаргалки. В процесі їх складання інформація засвоюється, і використовувати шпаргалки не виникає необхідності.
Зверніть увагу
Вчіть всі квитки підряд. Це дасть більш цілісну картину при вивченні інформації.Якщо дозволяє час, не нехтуйте додатковими матеріалами.
Корисна порада
Обов'язково виспіться перед іспитом, так ваш мозок буде працювати на повну потужність, і зусилля по запам'ятовуванню інформації не пропадуть даром.