Як написати резюме інженера.

Фахівці з вищою технічною освітою потрібні скрізь. Якщо ви знаходитесь в процесі пошуку роботи, вам необхідно написати і представити роботодавцю своє резюме таким чином, щоб воно відображало ваш досвід роботи, професійні знання і навички. Краще, якщо написати резюме інженера вам треба для конкретної вакансії, знаючи ті вимоги, які пред'являються до кандидатури здобувача роботодавцем.
Інструкція
1
Форми і зразки резюме подивіться в інтернеті. Проаналізуйте, які з них вам подобаються більше з точки зору того, хто шукає подібних фахівців. Візьміть за основу такі резюме і напишіть своє, з урахуванням деяких особливостей, які дозволять роботодавцю звернути увагу саме на ваше.
2
Приділіть увагу оформленню цього важливого документа. Він не повинен бути занадто розлогим. Добре, якщо вам удасться розмістити його на одному аркуші. У цьому випадку доводиться використовувати шрифт невеликого розміру, але при цьому текст повинен бути читабельним. Пишіть його з дотриманням абзаців і червоних рядків. Виділяйте візуально важливу інформацію - назва підприємств, посад і навчальних закладів - за допомогою жирного шрифту. Структуруйте її, щоб виділити логічні блоки.
3
Багато чого про вас може сказати освіту і те, які додаткові знання були отримані вами під час роботи. Крім назви інституту, який ви закінчили, згадайте технічні конференції, в яких брали участь, курси підвищення кваліфікації - все, що може свідчити про те, що ваші технічні знання підтримуються в актуальному стані, що ви в курсі останніх новинок і розробок.
4
Описуючи досвід роботи, приділіть увагу тим виконуваних вами посадовим обов'язкам, які можуть стати в нагоді для даної вакансії. Використовуйте кількісні показники, які можуть охарактеризувати якість вашої роботи. Можна згадувати вартість проектів, у роботі над якими ви брали участь, фізичні параметри машин і агрегатів, які обслуговувалися або експлуатувалися вами.
5
Розповідаючи про свої професійні навички, обов'язково згадайте знання спеціалізованих програм і загальне вміння використовувати комп'ютер для вирішення прикладних інженерних задач. До таких навичкам, які також необхідні інженеру, відносяться вміння працювати з технічною документацією та літературою, пошук потрібної інформації та використання останніх наукових розробок у своїй діяльності. Відзначте своє знання іноземних мов і навички технічного перекладу.