Як краще зберігати хліб.

Хліб недарма вважається головним продуктом на столі - без нього не обходиться жодне російське застілля. Рум'яний, хрусткий і ароматний, дуже смачний і корисний. А щоб хліб якомога довше зберігав свою первісну м'якість і смак, його слід правильно зберігати.
Інструкція
1
Прибирайте хліб в спеціальний посуд. Найкраще покласти його в хлібницю, яка зроблена з натуральних матеріалів, наприклад, дерева. Ємність обов'язково повинна щільно закриватися, мати маленькі вентиляційні отвори і бути чистою, без слідів цвілі або старих крихт. Якщо попередня булка в ній зіпсувалася, ретельно вимийте хлібницю мильним розчином і добре просушіть перед тим, як класти в неї свіжий хліб.
2
Пшеничний і житній хліб зберігайте окремо. Інакше може поширитися картопляна паличка, і продукт буде зіпсований. До того ж білий хліб вбирає запах чорного і втрачає свій природний смак. Якщо у вас в будинку постійно їдять два види хліба, придбайте собі спеціальну хлібницю з декількома відділами, ізольованими один від одного. Через брак хлібниці загорніть булки в окремі паперові пакети, але ні в якому разі не в поліетиленові - в них швидше розвивається цвіль.
3
Ріжте хліб правильно. Розділіть булку посередині, потім відріжте від утворився краю необхідну кількість шматків. Решта частини знову притисніть один до одного і покладіть в хлібницю або загорніть у папір. Розрізати хліб необхідно на окремій дерев'яній або скляній дошці.
4
Заморозьте зайві шматки. Якщо ви зрозумієте, що не встигнете з'їсти весь хліб до його висихання, поріжте його на невеликі порційні шматки і покладіть в морозильну камеру. Наступного разу просто дістаньте їх, розморозьте і підігрійте в мікрохвильовій печі або духовці.
5
Зберігайте підсохлий хліб. Зробіть з нього маленькі сухарики, які стануть відмінним доповненням до чаю або бульйону. Для цього поріжте його, покладіть на деко і засуньте його в духовку. Коли сухарі підрум'яняться - вони готові.
Зверніть увагу
Найкращими хлібницями вважаються берестяні. Завдяки вбираючим властивістю цього матеріалу, в такій ємності зберігається оптимальна вологість, а хліб довго залишається м'яким і ароматним.