Як зробити великий шрифт. зробити великий системний шрифт.

Люди з проблемами зору і так відчувають значні труднощі в повсякденному житті, а з залученням в ужиток комп'ютера їхні проблеми тільки посилилися. Довге знаходження перед світиться монітором і вчитування в невеликий шрифт перенапружують очі. Щоб зір не псувалося ще швидше, досить іноді просто зробити шрифт побільше.
Інструкція
1
Найчастіше дрібними шрифт ами страждають виробники різних сайтів. Чим вище дозвіл моніторів (а техніка сьогодні безперервно розвивається і поліпшується), тим дрібніше буде виглядати на ньому шрифт . Не дивно, що старі сайти, що виглядали цілком стерпно ще пару-трійку років тому, сьогодні читаються насилу навіть людьми з 100% -ним зором, що вже там говорити про очкарик.
2
Але ситуація небезнадійна, рішення виявляється настільки простим, що ви назавжди забудете, що таке проблеми з дрібними буквами на окремій сторінці. Клацніть мишкою на будь-якому вільному просторі відкритої сторінки, притримайте на клавіатурі клавішу CTRL і покрутіть повільно колесо миші в одну і в іншу сторону. Шрифт буде ставати більшими або дрібніше. Виберіть оптимальний розмір і залиште його таким. Саме чудове в цьому способі те, що комп'ютер змінить шрифт тільки у відкритій вкладці активного вікна і запам'ятає його. Коли ви відкриєте сайт наступного разу, маніпуляції зі шрифт ом вам більше не знадобляться.
3
Якщо ви пишете або читаєте текст в одній з редакторських програм, і він недостатньо великий для вас, виділіть необхідний фрагмент тексту, виберіть вгорі потрібний вам розмір шрифт а. Збільшувати і зменшувати шрифт таким чином можна нескінченну кількість разів.
4
Фотографи та дизайнери теж іноді потребують більш великому шрифт е, ніж той, які їм може запропонувати графічна програма. В цьому немає нічого складного. Напишіть потрібний вам текст максимально можливим шрифт ом, клацніть на шарі з текстом і розтягніть шар, як ви це зазвичай робите. Разом з шаром розтягнеться і шрифт . Більш того, ви зможете варіювати висоту шрифт а чи його ширину в залежності від своїх уподобань.
5
Як бачите, способів збільшення шрифт а дуже багато. Який саме вам більше підходить, залежатиме від ваших цілей і переваг. В крайньому випадку, можна зменшити дозвіл монітора, і у вас на екрані все стане більше. Не тільки шрифт .