Як налаштувати болід.

«Формула 1» - одна з найпопулярніших комп'ютерних ігор не тільки серед молоді, але й у старшого покоління. Щоб займати призові місця в гонці, важливо, щоб болід був правильно налаштований.
Інструкція
1
Запустіть гру. Виведіть на екран меню налаштувань гонки.
2
Налаштуйте антикрила, для цього виберіть у меню пункт «Аеродинаміка». Змінюйте кут розвороту антикрила, зменшуючи або збільшуючи його. Таким чином ви змінюєте рівень притискної сили. Чим кут більше, тим притискна сила заднього антикрила більше, а, отже, збільшується зчеплення задній осі болід а. Збільшуючи кут переднього антикрила, ви поліпшите, відповідно, зчеплення передній осі. Тут дуже важливо підібрати правильний кут розвороту. При цьому слід знати, що для кожної з трас кути будуть різними. Змінюючи зазначені два параметри налаштування, можна домогтися відмінної керованості гоночного автомобіля навіть при максимальній швидкості.
3
Перейдіть до налаштування коробки передач. Для цього виберіть пункт меню «Коробка передач». Налаштуйте саму останню передачу так, щоб обороти при її включенні майже впиралися в обмежувач. Налаштуйте другу передачу на найповільніший поворот. Розподіліть решта порівну між собою.
4
Перейдіть до налаштування кліренсу. Для цього виберіть пункт меню «Підвіска». Кліренс - це відстань від підвіски болід а до траси, тобто самого асфальту. Тут важливо знати, що якщо кліренс занадто маленький, то болід буде чіпляти за асфальт при поворотах і нерівностях, а, отже, вам доведеться знижувати швидкість.
5
Перейдіть до налаштування жорсткості підвіски. Для цього виберіть пункт меню «Підвіска». Відрегулюйте настройку жорсткості, вибравши середній баланс. Сильне збільшення жорсткості призводить до зменшення зчеплення з трасою, але зате управління при цьому стає найбільш чутливим.
6
Перейдіть до налаштування стабілізатора поперечної стійкості, щоб перейти до таких налаштувань виберіть пункт меню «Баланс» .Помніте, найбільша жорсткість в такому випадку сприяє швидкому збільшенню швидкості до максимальної, але значно погіршує зчеплення болід а з трасою, а значить, машина може ковзати при повороті і вилітати з дороги.
7
Запустіть гру і перевірте, наскільки керованим став ваш болід . У випадку якщо ви не домоглися бажаного результату, поекспериментуйте з зазначеними вище налаштуваннями, поки не зробите свою гоночну машинку слухняною.