Як намалювати на обличчі мишку.

Аквагрим по праву можна вважати елементом костюма, який дозволяє зробити будь-який захід яскравим і незабутнім. На відміну від маски, що надівається на обличчя і приховує його, малюнок мишки на обличчі дозволить у повноті передати характер персонажа і оживити образ.
Вам знадобиться
 • - фарби для обличчя
 • - кисті
 • - губки (краще натуральні)
 • - дзеркало
 • - вода
 • - кисті
 • - основа під грим
 • - тіні
 • - рум'яна
 • - паперові рушники
 • - мило
Інструкція
1
Для того щоб намалювати на обличчі мишку, використовуйте спеціальний грим. Найкраще підходить той, що продається в спеціалізованих театральних магазинах, оскільки він рідше викликає алергічну реакцію. Зверніть увагу на склад маски. Грим на водній основі легше змивається з шкіри обличчя і інструментів, що використовуються для його нанесення, ніж на жировий.
2
Деякі види фарби для особи мають у своєму складі сильнодіючі пігменти. Тому, перш ніж почати наносити маску на обличчя, проведіть алергічну місцеву пробу шкіри. Якщо на невеликій ділянці, куди було нанесено фарбувальну засіб, утворилося почервоніння або з'явився свербіж, припиніть його подальше використання. А з пробної ділянки шкіри змийте склад і зніміть запалення за допомогою заспокійливого крему. Підберіть фарбувальний склад підходить саме для вашої шкіри.
3
Приготуйте мильний розчин, щоб при необхідності можна було промити приналежності для нанесення гриму. Щоб полегшити роботу і знизити шанси помилитися, намалюйте перш ескіз на папері.
4
Починайте накладати грим з верхньої частини обличчя, щоб не змазати тільки що нанесений малюнок. Затушуйте брови, щоб отримати потрібне вираз обличчя. Змочіть водою шматочок мила і натріть їх. При цьому за одними волосках водите милом, направляючи їх вгору, за іншими, укладаючи вниз.
5
Волоски пригорнуться до шкіри, надаючи лініях брів потрібну форму. Дайте їм висохнути і потім покрийте основою під макіяж, наносячи її пальцем або губкою. Нанесіть основу на лоб, вилиці, щоки і підборіддя. Направте погляд вгору і покрийте ділянки під очима. Якщо основа лягла не зовсім рівно, нанесіть повторний шар, виконуючи поплескують руху.
6
Нанесіть порошкоподібні тіні для повік обраного кольору за допомогою м'якої кисті. Тонким пензликом або м'яким олівцем підведіть брови. Ватним тампоном покрийте щоки рум'янами, растушевивая їх у напрямку до носа.
7
Поставте на кінчику носа точку і, починаючи від крил носа, проведіть через неї горизонтальну лінію. Зафарбуйте частина носа, розташовану під нею, чорним кольором.
8
Над верхньою губою по западинці проведіть до верхньої губи пряму риску. Покрийте губи тональним кремом і намалюйте над верхньою губою тонку лінію. Поперек обох губ проведіть дві широких білих смужки, щоб отримати мишачі зубки, і обведіть їх. Тонким пензлем виконайте вусики.