Як встановити карниз.

Сьогодні для навішування штор використовується таке різноманіття карнизів , що очі розбігаються при їх виборі. Але в основному вони поділяються на стельові і настінні. Який саме карниз ви будете кріпити до конкретного вікна, залежить від дизайну вікна, типу штор і від ваших уподобань.
Вам знадобиться
  • - Карниз
  • - Олівець
  • - Лінійка
  • - Рівень
  • - Набір кріплень
  • - електродриль
  • - Викрутка
Інструкція
1
Настінні карнизи підходять більшості стандартних вікон, та й кріпити їх набагато простіше. При покупці ви зможете вибрати між дерев'яною класикою і сучасними пластиковими карнизами, посиленими зсередини алюмінієвої трубою.
2
Визначтеся спочатку з розмірами майбутнього карниза. При цьому потрібно виходити з розмірів вікна і тяжкості штор. Краще, якщо карниз буде виступати за віконні межі сантиметрів на 20-25 з кожного боку. Чим важче штора, тим товщі повинна бути труба. Не забувайте про те, що карниз гратиме ще й декоративну роль, тому вибирайте такий, який більше підійде до вашого інтер'єру.
3
Чим вище перебуватимуть кріплення, тим просторіше і гармонійніше виглядатиме кімната. До того ж карниз не повинен заважати відкриванню і закривання вікна, а штори, що висять на ньому мають злегка відстояти від радіатора.
4
Намагайтеся використовувати для кріплення елементи, що входять в комплект поставки. Переконайтеся, що вони призначені для закручування в матеріал, з якого зроблені ваші стіни.
5
За допомогою лінійки прокреслите над вікном горизонтальну лінію. Дотримати горизонтальність вам допоможе звичайний будівельний рівень. Олівцем відзначте місця кріплення майбутніх кронштейнів.
6
За допомогою електродрилі та підходящого свердла просвердлите в стіні гнізда, вставте в кожне з них по дюбелю і прикріпіть кронштейни шурупами.
7
Вставте карнизну трубу в кронштейни так, щоб з обох зовнішніх сторін карниза виявилося по одному кільцю. Це дозволить шторам в майбутньому висіти на своїх місцях, а не збиватися в купу посередині.
8
Якщо вікно ширше двох метрів, по центру карниза буде потрібно встановити додатковий кронштейн для забезпечення стабільності конструкції.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=9vi2qp6mMSQ
Корисна порада
Щоб складки на шторах були рівномірними, розрахуйте кількість кілець так, щоб відстань між ними було не більше 10 см.