Як вигідніше вкласти гроші в нерухомість.

В даний час гроші швидко знецінюються зважаючи на зростання інфляції. І намагаючись накопичити їх, можна запросто втратити. Одним з найефективніших засобів інвестування є вкладення грошей в нерухомість.
Інструкція
1
Купуйте квартири в новобудовах. До моменту завершення будівництва ціни на квартири в новобудовах виростають приблизно на 35%.
2
Купуйте гаражі. На сьогоднішній день міста забудовуються все щільніше і щільніше, відповідно, машинам стає тісно у дворах будинків. У зв'язку з цим і зростає попит на паркувальні місця та гаражі. А збільшення попиту, як відомо, неминуче призводить до підвищення ціни. В даному випадку існує потенціал для дуже хороших інвестицій.
3
Купуйте земельні ділянки. Адже це завжди вважалася вигідним заходом. Вкладати гроші в покупку земельних ділянок прибутково по причині того, що ціни на них стійко ростуть. Купівля землі і подальша її перепродаж через деякий час гарантує власнику непоганий дохід. Крім того, в даний час російський ринок в цьому відношенні знаходиться ще на етапі розвитку, а ціноутворення погано контролюється законами та іншими правилами. В сукупності всі ці чинники приваблюють нових інвесторів, охочих заробити на такому зручному і вигідному способі вкладення капіталу.
4
Інвестуйте в квартиру за кордоном і відпочивайте там під час відпустки, а в решту часу здавайте в оренду. Купувати житло за кордоном необхідно в стабільній, економічно розвиненій країні.
5
Надійність і дуже швидке зростання вартості - основні плюси інвестицій в нерухомість. Крім того, вкладення грошей в нерухомість представляє собою ідеальний страховий фонд для непередбачених витрат.
6
Інвестування в нерухомість підходить для осіб, які мають пристойний стартовий капітал і готові управляти своїми інвестиціями самостійно. При плануванні вкладення грошей в нерухомість слід приймати в розрахунок витрати, які доведеться нести для її підтримки, і можливість зростання таких витрат.