Як поводитися в таборі.

Правила поведінки в дитячому таборі всі хлопці повинні неухильно дотримуватися, щоб не завдати шкоди своєму ж здоров'ю. Батьки перед відправленням дитини на відпочинок обов'язково розмовляють з ним про його безпеку. Усі працівники табору, звичайно, несуть відповідальність за життя дітей, а й самі школярі повинні уникати небезпечних ситуацій.
Інструкція
1
Поясніть дитині, що за недотримання правил табору його можуть відрахувати і відправити додому за додаткову плату. За шкоду майну, яке пошкодив відпочиваючий, заплатять батьки. Тому краще вести себе в таборі спокійно, щоб зміцнити здоров'я і набратися сил перед навчанням. А правила поведінки досить прості, дотримати їх зовсім не складно.
2
Не порушуйте встановлений розпорядок дня і виконуйте загальноприйняті санітарно-гігієнічні процедури (вмивайтеся, зачісуватися, одягайтеся акуратно і по погоді, приймайте душ, складайте постіль і свої речі).
3
Уважно прочитайте і запам'ятайте правила протипожежної безпеки, проведення морських купань, правила поведінки під час морських купань, екскурсій, поїздок, походів. Всі ці матеріали є на території табору і їх потрібно обов'язково вивчити.
4
Негайно повідомляйте будь-якому працівнику табору про всі свої нездужання, не намагайтеся лікувати себе самі.
5
Не паліть, не пийте спиртні напої, не вживайте наркотичні засоби і не поширюйте їх.
6
Ставтеся дбайливо до майна табору, своєму і майну інших дітей. Не ламайте і не топчіть зелені насадження та газони, дотримуйтесь чистоту.
7
Не йдіть з території табору, по можливості тримайтеся разом зі своїм загоном. Про всі свої проблеми і труднощі повідомляйте вожатому.
8
Не складайте гриби, ягоди і фрукти і не їжте їх.
9
У громадських місцях не можна лаятися, кричати, ображати оточуючих словом і дією.
10
Якщо дотримуватися цих правил, ваш відпочинок пройде з користю і весело. Заводите друзів і грайте з ними в рухливі ігри, щоб зміцнити й загартувати свій організм. Шанобливо ставитеся до вожатим, конфлікти не полегшать вашого перебування в таборі . Не піддавайтеся на провокації інших дітей, які задумують небезпечні витівки.
Відпустка - це привід відпочити від робочих буднів і розслабитися. Багато людей використовують цей час для поїздок на курорти. Подорожі дозволяють набратися нових емоцій і вражень, дізнатися щось цікаве. Щоб відпустка не виявився зіпсованим потрібно пам'ятати про основні правила поведінки на відпочинку .
Інструкція
1
Якщо ви відпочиваєте на природі, дотримуйтесь заходів безпеки. Не кидайте в лісі запалені сірники і недопалки від сигарет, це може призвести до пожежі. Не рубайте дерева і чагарники, ходите по стежках, щоб випадково не зруйнувати пташине гніздо і не затоптати молоді сходи дерев. Не залишайте після себе сміття, зберіть його в мішки і викиньте в контейнер.
2
У пляжного відпочинку теж є свої правила. Пляжі діляться на кілька видів: загальні або сімейні, пляжі-топлес, нудистські і роздільні для чоловіків і жінок. За правилами етикету на сімейних пляжах можна засмагати топлес або роздягатися догола. Якщо ви прийшли з собакою, не дозволяйте їй заходити в воду, там, де купаються відпочивальники, краще відійдіть в безлюдне місце. Чи не розглядайте і тим більше не обговорюйте зовнішній вигляд інших відпочиваючих на пляжі. Для переодягання використовуйте спеціальні кабінки. Йдучи з пляжу, приберіть за собою все сміття в спеціальну урну, встановлену в стороні.
3
Екскурсії - це цікавий і корисний вид відпочинку, під час якого ви зможете познайомитися з різними визначними пам'ятками та історичними та культурними пам'ятками. Оскільки це колективні заходи, необхідно дотримуватись певних правил і норми поведінки. Уважно слухайте екскурсовода. Не перебивайте і не виправляйте його. Задавати питання краще під час спеціально зроблених ним пауз. Обговоріть особливо зацікавили вас моменти після екскурсії.
4
Якщо ви їдете на відпочинок в іншу країну, обов'язково ознайомтесь з традиціями і звичаями цієї держави. Наприклад, у мусульманських країнах не можна фотографувати місцевих жінок. Це вважається образою, вас можуть заарештувати на три доби. Дуже жорстко карається лихослів'я. Перед від'їздом за кордон ретельно перевірте наявність всіх необхідних документів. Особливу увагу приділіть оформлення медичної страховки. Недбале ставлення до оформлення цього документа може обернутися великими витратами у разі хвороби або внаслідок нещасного випадку. Уважно підбирайте одяг для поїздки. Якщо це мусульманська країна, візьміть з собою більш суворий гардероб. Подбайте про своє здоров'я і перед поїздкою в екзотичні країни зробіть всі необхідні щеплення. Щоб відпочинок став приємним і запам'ятався як чудову подорож, заздалегідь підготуйтеся до поїздки і з'ясуйте всі нюанси у вашого туроператора.