Як швидко заспокоїти нерви.

У сучасному світі від стресових станів ніхто не застрахований. Втома, конфлікти на роботі, проблеми в родині та багато іншого - все це здатне підірвати не тільки фізичне, а й душевне здоров'я. Тому дуже важливо знати, як швидко заспокоїти нерви .
Інструкція
1
Вправа №1. Сядьте зручніше, постарайтеся розслабитися і відновити дихання. Закрийте очі і уявіть білу, як молоко, прохолодну воду, яка немов водоспад, обрушується вам на голову і повільно стікає до кінчиків пальців ніг. Потім уявіть, як ніби ця вода повільно стікає в воронку, розташовану на підлозі. Глибоко вдихніть і відкрийте очі.
2
Вправа №2. Намочіть руки холодною водою і по черзі прикладіть їх до шиї. М'якими круговими рухами протягом 30-40 секунд масажуйте шию і плечі, поступово збільшуючи силу натискання рук. Потім протягом 30 секунд зменшуйте силу натискання. Потім обполосніть шию прохолодною водою.
3
Вправа №3. Візьміть в руки рушник, дуже сильно стисніть його і також сильно скрутіть, як би вичавлюючи. Стисніть зуби, міцно зажмурте очі і постарайтеся максимально напружити всі м'язи тіла. Через 25-30 секунд різко упустите рушник на підлогу і розслабте м'язи.
4
Візьміть 1 столову ложку збору з шишок хмелю, кореня валеріани, листя вахти трилистий і м'яти перцевої, залийте склянкою окропу і дайте настоятися протягом 30 хвилин. Даний відвар необхідно приймати щодня за 1 годину до сну.
5
Візьміть 1 столову ложку збору з пелюсток білих троянд, білих гладіолусів і пелюсток білого флокса, залийте склянкою окропу і поставте в прохолодне місце на 5-7 днів. Приймайте дану настойку по 1/3 склянки 3 рази на день за 30 хвилин до прийому їжі.
6
Візьміть 2 столові ложки збору з 5 грамів кореня валеріани, 50 грамів материнки, 12 грамів квітів глоду, 12 грамів листя м'яти перцевої і 12 грамів стебел буркуну лікарського, залийте 0,5 літрами окропу і дайте настоятися протягом 1 години . Приймайте відвар 2 рази на тиждень по 1 склянці.
7
Пишним засобом, заспокійливим нерви , є мед. Розведіть 2 чайні ложки в 1 склянці гарячого молока і випийте перед сном. Ви не тільки заспокоїтеся, а й відмінно виспіться.