Як заморозити полуницю. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

Ягоди полуниці, схильні термічній обробці, втрачають велику частину вітаміну С - його вміст зменшується в 7-8 разів. Тому найоптимальнішим способом зберегти полуницю , є заморожування, яке можна зробити декількома способами.
Вам знадобиться
  • полуниця;
  • серветка;
  • поліетиленові пакети або контейнери;
  • цукор;
  • лимонна кислота і лимонний сік;
  • фруктовий сік.
Інструкція
1
Необхідна кількість полуниці ретельно промийте, видаліть листя і розкладіть на серветку, щоб вони обсохли. Потім порційно розкладіть по поліетиленовим пакетам або контейнерах і помістіть в морозильну камеру.
2
Розітріть полуницю в пюре, викладіть порційно в поліетиленові пакети, пакети гарненько зав'яжіть і складіть в морозильну камеру один на одного. У міру необхідності візьміть один пакет, разморозьте, пюре змішайте з цукром і подавайте до столу.
3
Викладіть ягоди в контейнери, пересипаючи кожен шар цукром, і приберіть в холодильник. Ягоди необхідно пересипати цукром для того, щоб вони мали більш м'яку консистенцію і легко відділялися один від одного.
4
Розріжте кожну ягоду на 4 частини, перемішайте з цукром, розкладіть на підносі, заморозьте, приберіть в поліетиленовий пакет і складіть в морозильну камеру. Така полуниця чудово підійде для коктейлів в якості льоду або прикраси.
5
Полуницю розкладіть по пакетах, засипте цукром і кожен пакет укладіть в прямокутний контейнер. Коли потрібні будуть ягоди, вийміть їх з пакета, що вийшов акуратний брикет розріжте на свій розсуд.
6
Зваріть сироп з 0,5 літра води, 0,5 літра фруктового соку (на свій розсуд), 300 грам цукру, 5 грам лимонної кислоти або 1 столової ложки лимонного соку. Полуницю щільно укладіть в контейнери, залийте приготовленим охолодженим сиропом і поставте в морозилку. Після розморожування ягоди не втратять своїх корисних якостей. Сироп можна використовувати для коктейлів, а полуницю вживати в чистому вигляді.
Корисна порада
Заморожену полуницю размораживайте поступово при 0 градусів. Тільки в цьому випадку ягоди збережуть свій гарний зовнішній вигляд і корисні качества.Не використовуйте для заморозки полуниці скляну тару. Крім того, в контейнери не накладайте її до верху, так як при зниженні температури вона буде збільшуватися в розмірах.