Як знайти кут, якщо відомий синус. Як порахувати довжину якщо відомий синус кута.

Синус і косинус - пара основних тригонометричних функцій, які побічно виражають величину кута в градусах. Всього таких функцій існує більше десятка і серед них є ті, що дозволяють за значенням, наприклад, синуса відновити величину кута в градусах. Для практичної роботи з ними можна використовувати програмний калькулятор або мережеві сервіси.
Інструкція
1
Використовуйте функцію арксинус для обчислення величини кута в градусах, якщо відомо значення синуса цього кута. Якщо кут позначити буквою?, В загальному вигляді таке рішення можна записати так:? = Arcsin (sin (?)).
2
Якщо у вас є можливість користуватися комп'ютером, для практичних розрахунків найпростіше використовувати вбудований калькулятор операційної системи. В останніх двох версіях ОС Windows його можна запустити так: натисніть клавішу Win, наберіть букви «ка» та натисніть Enter. У більш ранніх випусках цієї ОС посилання «Калькулятор» шукайте в підрозділі «Стандартні» розділу «Всі програми" головного меню системи.
3
Після запуску додатка встановіть режим, що дозволяє працювати з тригонометричними функціями. Зробити це можна вибором рядка «Інженерний» в розділі «Вид» меню калькулятора або натисканням клавіш Alt + 2.
4
Введіть значення синуса. За умовчанням в інтерфейсі калькулятора немає кнопки для обчислення арксинуса. Щоб отримати можливість використовувати цю функцію, вам потрібно інвертувати значення кнопок за замовчуванням - клікніть по клавіші Inv у вікні програми. У більш ранніх версіях цю кнопку замінює чекбокс з таким же позначенням - поставте в ньому відмітку.
5
Клацніть по кнопці обчислення синуса - після инвертирования функцій її позначення зміниться на sin . Калькулятор розрахує кут і відобразить його величину.
6
Можна використовувати в розрахунках і різні онлайн-сервіси, яких більш ніж достатньо в інтернеті. Наприклад, перейдіть на сторінку http://planetcalc.com/326/, перейдіть її трохи вниз і в поле Input введіть значення синуса. Для запуску процедури обчислення тут призначена помаранчева кнопка з написом Calculate - клікніть по ній. Результат обчислень ви знайдете в першому рядку таблиці під цією кнопкою. Крім арксинуса в ній відображаються і величини арккосинуса, арктангенса і арккотангенса введеного значення.