Як організувати продаж автомобілів.

У кожному великому мегаполісі існує велика кількість автосалонів, які пропонують широкий вибір автомобілів для своїх клієнтів. Багато покупців, неспішно прогулюючись по таким магазинам, таємно мріють володіти власним салоном.
Вам знадобиться
  • - Інвестиції;
  • - Дилерська угода;
  • - Приміщення в 600-700 квадратних метрів.
Інструкція
1
Перший і ключовий момент при відкритті магазину з продажу автомобілів - вибір місця. Ідеальний варіант - салон уздовж однієї з найжвавіших вулиць міста. Можна розташуватися навіть на околиці, якщо все місто, в якому ви живете, можна об'їхати за три чверті години.
2
Крім того, необхідно вибрати марку, чию продукцію ви будете представляти у своєму магазині. Потрібно укласти дилерську угоду з правовласниками марки, тоді ви зможете безперешкодно займатися продажем автомобілів .
3
Експерти рекомендують не обмежуватися лише організацією салону з продажу автомобілів . Набагато більший ефект справить великий центр, в якому клієнти зможуть також скористатися послугами сервіс-центру і придбати необхідні запчастини. Потенційним покупцям буде набагато зручніше здійснювати всі операції зі своїм автомобілем в одному місці, ніж відвідувати кілька місць.
4
Для створення сучасного автосалону необхідно близько 650-700 квадратних метрів, 250 з яких буде відведено під шоу-рум (місце для показу моделей), 300-350 - під автомайстерню, і решту площа займуть приміщення для адміністрації. Для шоу-руму необхідно виділяти багато місця (в середньому 35 кв.м.), щоб потенційний покупець міг безперешкодно ознайомитися з пропонованим товаром.
5
Мінімальні витрати на будівництво можуть коливатися від 600 тисяч до півтора мільйонів доларів. У середньому, термін окупності підприємства становить п'ять-шість років. Розмір вкладень може коливатися в залежності від того, яку марку ви представляєте. Якщо ви є дилером розкрученого бренду (BMW, Volkswagen, Lexus і т.д.), то ймовірний варіант того, що концерн може відправити до вас власного архітектора, який спроектує дизайн вашого салону. Як правило, його послуги оплачуються з фонду концерну. А ось послуги дизайнера доведеться оплачувати вже вам.
6
Крім цього, на бюджет будівництва вплинуть технічні умови. Якщо необхідно добудувати деякі додаткові приміщення або ж перебудувати вхід, то на це може піти до трьохсот тисяч доларів. Якщо ж автосалон потрібно будувати «з нуля», то рахунок може піти на мільйони доларів.