Як зробити город.

Важко уявити сучасний двір або дачну ділянку без городу , нехай навіть і самого маленького. Масштаби городу , витрати на нього і зовнішній вигляд сильно залежать від того, що ви хочете вирощувати і скільки праці готові вкласти.
Інструкція
1
Займіться організацією городу задовго до настання весни. Поки на вулиці лежить сніг, сядьте за стіл з олівцем і папером, подумайте, що ви хотіли б вирощувати, расчертите план грядок. Уникайте північних схилів і відкритих вітрі майданчиків. Якщо ж такі у вас вже є, подумайте, якими рослинами ви зможете їх засадити. Невибагливі декоративні чагарники, наприклад, не тільки вбережуть весь інший город від поривів вітру, але і можуть послужити роль декоративної огорожі.
2
Продумайте можливість підведення води. Якщо на городі використовуватиме привізна вода, організуйте місце для установки великого закритого чана. Поцікавтеся складом місцевого ґрунту і подбайте про заготівлю необхідної кількості субстрату, з якого ви будете споруджувати грядки. Як бачите, займатися городом потрібно починати задовго до настання весни.
3
І це ми ще не згадали розсаду. Втім, якщо досвіду в городньому справі у вас обмаль, ви завжди зможете придбати готову розсаду безпосередньо перед висадкою. Вона буде навряд чи гірше самостійно вирощеної.
4
Якщо ділянка має невеликий ухил, орієнтуйте ваші грядки перпендикулярно йому, щоб вони залишалися горизонтальними. Намагайтеся впорядкувати ваші рослини так, щоб високі розташовувалися в північній його частині і не перекривали більш низькі.
5
Пам'ятайте, що низинні ділянки навесні будуть просихати довше, а значить, і засадити у вас їх вийде значно пізніше. Підготуйте інструменти для роботи і місце, де ви будете їх зберігати. Лопати, граблі, сапи, відра для води, садові шланги - це мінімум, без якого вам не обійтися.
6
Розбийте грядки так, щоб до них було зручно підходити з обох сторін. Якщо ділянка сирої, підніміть кожну з них на 20 сантиметрів і більше. Викладіть доріжки дрібним гравієм або бетонною плиткою.
7
Грамотно спланований город буде значно легше в повсякденному догляді і дасть більш високий урожай.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=NIsBJG_ciYk
Корисна порада
С періодичність в 2-3 роки міняйте городні культури місцями, це допоможе використовувати грунтові ресурси, не виснажуючи їх