Як змінити звуковий формат.

На жаль, для зміни формату звукового файлу недостатньо змінити розширення в його назві. Для цього буде потрібно додаток, який зможе розкодувати поміщений в файл звукової фрагмент відповідно до формату, використаним при його записи, а потім закодувати звук відповідно до нового форматом і зберегти у файл з іншим розширенням.
Вам знадобиться
  • Програма-конвертер Format Factory.
Інструкція
1
Виберіть програму, яка може читати і зберігати звукові файли в потрібних вам вихідному і кінцевому формату х. Такі додатки називаються «конвертерами» і знайти їх в інтернеті нескладно. Наприклад, це може бути безкоштовна програма Format Factory від компанії Softonic. Завантажити її можна з цієї сторінки на сервері компанії - http://format-factory.en.softonic.com/download?ptn=ff. Після скачування архіву вагою в 40 мегабайт вийміть та запустіть єдиний міститься в ньому файл. Майстер установки задасть всього одне питання, інсталює додаток в ваш комп'ютер і додасть необхідні команди в штатний менеджер файлів операційної системи.
2
Щоб почати конвертацію, необов'язково запускати Format Factory. Відкрийте менеджер файлів - в ОС Windows це «Провідник» і запускається він, наприклад, натисканням клавіш Win + E. У вікні цього додатка перейдіть до потрібного файлу і клікніть його правою кнопкою миші. Якщо конвертований файл лежить на робочому столі, це можна зробити і без «Провідника». Під сплив контекстному меню ви знайдете два пункти, доданих туди при інсталяції програми - Media-file Info і Format Factory. Перший викликає на екран вікно з докладною інформацією про поточний форматі файлу, а другий запускає процес конвертації - виберіть його.
3
У вікні виділіть рядок потрібного формату в списку з дванадцяти доступних варіантів. Клікніть по кнопці «Показник», якщо хочете змінити якість конвертації, встановлене за замовчуванням. Ця кнопка відкриє ще одне вікно із списком з трьох пунктів - «Високе», «Середнє», «Низька». Виберіть потрібну якість і натисніть OK.
4
В поле «Кінцева папка» вкажіть місце збереження файлу в новому форматі, вибравши один з пропонованих варіантів або вказавши власний. Потім натисніть OK, і діалогове вікно закриється, помістивши створене вами завдання на конвертацію файлу в загальний список у вікні основної програми. Перед початком процесу ви можете виконати описану підготовчу операцію і з іншими файлами, збільшивши список завдань.
5
Потім клікніть по кнопці «Старт» і додаток почне роботу. Після закінчення конвертації буде створений файл в новому форматі, про що Format Factory сповістить звуковим сигналом і окремим віконцем з інформацією про витрачений час - воно спливе з області повідомлень панелі завдань на декілька секунд.