Як монтувати з архіву.

Типово архіватор WinRAR, використовуваний на переважній більшості комп'ютерів, що працюють під управлінням ОС Windows, асоціює файли образів дисків з розширенням .iso як * .rar-архіви. Тому завдання монтування образу потрібного програми зажадає залучення додаткового програмного забезпечення.
Інструкція
1
Завантажте та встановіть на комп'ютер безкоштовну версію спеціалізованого додатки DAEMON Tools - DAEMON Tools Lite. Установка цієї програми не викличе труднощів у самого недосвідченого користувача - необхідно просто погоджуватися на всі пропозиції установника і дочекатися перезавантаження системи. Знайдіть в треї новий значок встановленого додатка з символом блискавки. Зверніть увагу на те, що після цього в системі відображається новий віртуальний диск.
2
Розкрийте меню встановленої програми DAEMON Tools Lite кліком лівої кнопки миші і вкажіть пункт «Привід 0: [0:] Немає Даних». У діалоговому вікні вибору образів вкажіть необхідний і підтвердіть свій вибір, натиснувши кнопку «Відкрити». Зверніть увагу на те, що ця дія викличе зміна меню програми DAEMON Tools Lite - у рядку «Привід 0: ...» з'явиться ім'я обраного томи.
3
Викличте головне системне меню, натиснувши кнопку «Пуск», і перейдіть в пункт «Усі програми». Розкрийте посилання «Стандартні» і запустіть додаток «Провідник Windows». Перейдіть в папку з потрібним диском і відкрийте її. Подальші способи роботи з образом абсолютно ідентичні стандартним - файли можуть бути переглянуті, запущені, переміщені або видалені.
4
Зверніть увагу на те, що при установці програми, що складається з кількох томів, необхідно спочатку змонтувати перший образ в емуляторі і запустити інсталятор програми. Ця дія викличе початок процесу установки, але в певний момент установка буде перервана і відобразиться пропозицію вставити наступний диск. Буде потрібно повторити всі вищеописані дії і підключити необхідний образ. Підтвердіть виконання обраного дії, натиснувши кнопку OK, і дочекайтеся завершення процесу монтування томи.