Як зробити ялинку з листівок.

Перед Новим роком люди прикрашають свої будинки і навіть офісні приміщення. Головним атрибутом цього свята є ялинка. Звичайно, справжнє чи штучне деревце можна просто купити і розкішно народити різнобарвними іграшками, гірляндами, блискучою мішурою, шишками та цукерками. А можна спробувати зробити маленьке диво з підручного матеріалу, наприклад, листівок , і подарувати його друзям або поставити у себе на столі. Це незвичайно, цікаво і підніме вам настрій.
Вам знадобиться
  • -открытки;
  • -картон;
  • -лезвие;
  • -ножницы;
  • -клей;
  • -блестки;
  • -зеленая папір;
  • -фарби.
Інструкція
1
Ялинку можна зробити з листівки в прямому сенсі слова. Візьміть прямокутний шматок крейдованого картону за розміром половини подвійний листівки. У середині картону намалюйте контур ялинки на ніжці. Потім проведіть по цьому контуру гострим лезом, залишаючи цілої тільки одну коротку лінію - низ ніжки. Тепер, коли ви натиснете на контур, вирізана ялинка легко відокремиться і буде стояти на ніжці. Розфарбуйте вийшла фігурку. Цей шматочок картону тепер можна вклеїти в чисту подвійну листівку-привітання. Коли людина відкриє привітання, він може підняти і поставити ялинку.
2
Як варіант, можна взяти красивий, якого-небудь яскравого кольору, шматок картону і вирізати контур ялинки повністю. Край вирізу спробуйте оформити, наприклад, блискітками. Для цього проведіть по контуру пензликом з клеєм і насипте блискітки. Потім шматок картону вклейте в листівку. У центрі вирізаного контура впишіть привітання і побажання.
3
Дуже ефектна ялинка може вийти й так. Візьміть кілька довгих смужок зеленого паперу. Вони повинні бути однаковими по довжині, але різними по ширині. Найширша буде в основі ялинки, а найвужча - вгорі. Поверніть кожну смужку «гармошкою». У вас повинні вийти довгі «гармошки» з вертикальними гранями. «Гармошка» треба буде вклеїти в подвійну вертикальну листівку (та, яка згинається навпіл). Крайні межі вклеюється в листівку так, щоб «гармошка» зійшлася в самому кутку листівки. Розташуйте смужки знизу доверху, від самої широкої до самої вузької. У верхньому кутку окремо приклейте зірочку. Коли ви будете відкривати листівку, «гармошки» красиво розійдуться, і ви побачите зображення ялинки.
4
Відмінна ялинка вийде з декількох однакових за розміром вертикальних листівок , які згинаються навпіл. Візьміть таку листівку і виріжте з неї трикутник так, щоб його підстава була внизу листівки, а гострий кут - вгорі, у кутку згину. Вирізати можна і не по прямій, а роблячи хвилясті лінії, що нагадують гілки ялинки.
5
Після того як будуть вирізані всі листівки, з'єднаєте їх разом згинами, закріпивши скріпками або встановивши на пластичному підставі (з глини, пластиліну або навіть жувальної гумки). Верх ялинки закріплюється за допомогою саморобного конуса-зірки. Для краси можна змастити краї листівок клеєм і обсипати їх різнокольоровими блискітками. Цю ялинку можна прикрасити гірляндами з бісеру, мініатюрними саморобними іграшками, шишками, фруктами.
6
Гарну ялинку можна зробити також з вирізаних з листівок «пелюсток». Для цього вам потрібно буде спочатку зробити з паперу або картону конус - каркас майбутньої ялинки. Потім виріжте з листівок пелюстки трикутної, але не рівною геометричної форми. Верхню, вузьку частину пелюстки ви приклеюєте до конуса, а нижню трохи відгинають, щоб «гілка» ялиночки вийшла об'ємною. Починайте обклеювати конус пелюстками з нижнього ряду. Причому, самий нижній ряд пелюсток повинен вийти за край конуса. Наступний ряд пелюсток повинен трохи прикривати верхню частину попереднього ряду. Верх ялинки прикрасьте ошатною верхівкою у вигляді зірки, ангела і т.д.
Новорічні свята самі довгоочікувані у житті кожної дитини. Очікування чарівництва і дива роблять це свято особливим і незабутнім для нього. Саме тому багато спогади дітей пов'язані з Новим роком, з ялинками, казковими хороводами в компанії Діда Мороза і Снігуроньки. Як же купити квитки на новорічну ялинку?
Інструкція
1
Придбання квитків на новорічне дитяче уявлення не складе труднощів, якщо у вас під рукою є інтернет. Ознайомтеся з усіма пропозиціями, виберіть одне або декілька зацікавили вас і забронюйте квитки на сайті. Для цього перерахуйте дитячі вистави, на які ви хочете піти, вкажіть дату, час сеансів і кількість необхідних вам квитків. Не забудьте вказати адресу доставки і ціновий орієнтир.
2
Можна забронювати квитки на новорічну ялинку за телефонами, які вказані на сайтах театральних агентств. Крім того, менеджери агентств можуть проконсультувати вас, на яку ялинку варто придбати квитки, які уявлення користуються популярністю, соориентироваться вас за ціною і датам проведення новорічних заходів. Вибравши ялинку, ви зможете також обговорити з менеджером зручний для вас час доставки.
3
Якщо ви хочете заощадити і у вас є вільний час, то, вивчивши на інтернет-сайтах всі пропоновані в дні шкільних канікул вистави для дітей, придбайте квитки на новорічні ялинки в театральних касах міста. Однак вибір квитків в них може бути не таким широким. Також квитки можна придбати в касі, де безпосередньо буде проходити зацікавило вас новорічну виставу.
4
Заздалегідь поцікавтеся у знайомих, хто з них планує сходити з дітьми на новорічні ялинки. Домовтеся з ними про спільний похід і попросіть взяти на себе вирішення всіх питань, пов'язаних з вибором уявлення і покупкою квитків. Обговоріть зі знайомим, що погодився на таку пропозицію, можливі дати та час сеансів, а також фінансову сторону питання.
5
Якщо у вас на роботі є профспілкова організація, зверніться туди, уточніть наявність квитків на новорічні дитячі вистави і виберіть найбільш цікавий варіант.
Зверніть увагу
При придбанні квитків зверніть увагу, що в деяких випадках талончик на отримання дитячого подарунка оплачується окремо від квитка на виставу. Крім того, деякі квитки на увазі відвідування ялинки з дорослим.
Корисна порада
Найпопулярніші ялинки в Москві проходять в Храмі Христа Спасителя, Кремлі, Гостинному дворі, цирку на Вернадського, Лужниках, Олімпійському, Крокус Сіті Холле.Інтернет-сайти, на яких можна придбати квитки на новорічні вистави: http://www.elka.su/; http://www.elki-city.ru/; http://www.parter.ru/ru/; http://www.teatrbilet.ru/; http://www.kassir.ru/.