Як робити трюки з йо-йо.

Йо-йо - це іграшка, яка має у своїй основі два диска, однакових за розміром і вагою. Вони скріплені віссю, на яку петелькой надівається мотузка. За допомогою певних рухів рук з Йо-йо можна проробляти різні трюки .
Інструкція
1
Навчіться правильно намотувати мотузку, щоб у подальшому дивувати оточуючих віртуозністю виконання трюків. Для цього візьміть її в ліву руку і зробіть один оборот так, щоб мотузка обхопила ваш палець. Трохи відсуньте палець з петлею і зробите чотири простих витка. Потім приберіть палець і намотайте залишилася мотузку.
2
Візьміть Йо-йо в праву руку. Мотузка повинна бути прив'язана до середнього пальця і обмотуватися близько іграшки з верхньої сторони. Зігніть руку в лікті так, щоб Йо-йо знаходилося на рівні ваших очей.
3
Різко опустіть руку вниз, зробивши викид Йо-йо. В ході виконання трюку долоню повинна розташовуватися догори, але як тільки іграшка розкрутиться до кінця, розгорніть долоню і легенько дерните мотузку, щоб Йо-йо повернувся до вас у руку.
4
Щоб виконати трюк «Зірка», киньте Йо-йо в бік і виставте перед собою вказівний палець лівої руки таким чином, щоб іграшка обернулася навколо пальця і повернулася на мотузку. Великим пальцем лівої руки захопіть мотузку, а великим пальцем правої відтягніть одну з двох частин мотузок, намотаних на вказівному пальці лівої руки. У вас повинна вийти фігура, що нагадує зірку. Цей елемент лежить в основі багатьох інших, набагато більш складних трюків.
5
Для виконання трюку «Зайчик» алгоритм початку дій такий же, як і для «Зірки». Тільки перекидання Йо-йо здійснюється не через вказівний, а через великий палець лівої руки. Підкиньте Йо-йо навколо вказівного пальця спочатку на правій руці, а потім на лівій. Ловіть іграшку на мотузку. Потім дальню частину мотузки скиньте з вказівного пальця правої руки. Якщо ви все зробите правильно, у вас вийде фігура, що нагадує зайчика. Тільки досконало оволодівши простими трюками з Йо-йо, переходите до більш ускладненим.
Цю нехитру іграшку любив Наполеон і Дюк Еллінгтон. Зробіть йо-йо самостійно, це просто!
Вам знадобиться
  • - Дві бляшані банки через газованих напоїв
  • - Олівець
  • - Рідкі цвяхи
  • - Залізна стружка
  • - Чи не змиваються фарби
Інструкція
1
Йо-йо - іграшка древня, відома ще в Стародавній Греції. Кріпиться на мотузці. В магазині професійна модель коштує чимало. Але існують способи зробити симпатичну «йо-Йошку» самостійно! Насамперед необхідно знайти дві порожні бляшані банки з-під газованих напоїв. Вони і будуть основою для іграшки. Візьміть ножиці або ножик і акуратно відріжте верхівки банок, відступаючи від краю приблизно на сантиметр. Обережно, краї гострі! Загніть їх у всередину, і, щоб вони стали гладкими, пройдіться по поверхні напилком.
2
Тепер робимо вісь. Візьміть олівець, відріжте від нього шматочок приблизно в три сантиметри. Тепер вставляємо в зроблену заздалегідь дірочку олівець, а з іншого боку, де раніше плескався напій, заливаємо рідкими цвяхами. Олівець повинен бути вставлений десь на один сантиметр. Важливо зробити іграшку важкої! Тому в розчин з рідкими цвяхами необхідно додати що-небудь робить важчою, наприклад металеву стружку. Потім виконайте ті ж маніпуляції з другої банкою. Отже, вийшла вісь і два диска.
3
Тепер прикріпимо до осі мотузочку. Тут все просто. Підберіть не надто тонку, тієї довжини, яка вам зручна (вибирайте по росту). Прикріпіть її, зробіть на вільному кінці петельку, щоб було за що триматися. Намотайте на вісь всю мотузку. Йо-йо фактично готовий! Тепер можна зайнятися його красою, наприклад розфарбувати банки-основи незмивною фарбою. Можна проявити фантазію. Ту ж процедуру можна спростити. Купіть звичайну дверну ручку, яка складається з двох частин, прикріпіть мотузочку. Грайте і розслабляйтеся!
Зверніть увагу
- Якщо ви маєте в своєму розпорядженні матеріалами, можете виточити основу йо-йо з дерева - Оптимальний діаметр диска близько 5-10 сантиметрів, а відстань між ними - чим тонше, тим краще