Як швидко зав'язати краватку.

Зовнішній вигляд - одна з найважливіших складових враження про людину, особливо в діловому середовищі. Наведення марафету і лиску займає багато часу, і дуже корисними виявляються невеликі поради про те, як одягнутися і привести себе в порядок швидше, ніж зазвичай. Однією з деталей класичного костюма (звичайний зовнішній вигляд для ділової людини), що вимагає відносно багато часу на приведення в порядок, є краватку . Вузлів для його зав'язування дуже багато, і серед них є такі, які дозволяють впоратися з краватку ом дуже швидко.
Інструкція
1
Зав'язуйте краватку простим вузлом, одним з найбільш нескладних і швидких. Підходить він для краватку ов будь-якої довжини і з будь-якого матеріалу, а виглядає як елегантно-недбалий (через асиметричної форми). Широкий кінець краватку а покладіть на вузький, направивши вліво (вивороту решт направлені до вас), проведіть під вузьким кінцем направо, поверх нього ж знову відведіть широкий кінець вліво, простягніть вгору через утворену шийну петлю і витягніть вниз крізь що з'явилося «вушко». Стягніть вузол і надайте йому форму.
2
Використовуйте «новий вузол», якщо вдалося попрактикуватися з простим. Він виглядає більш елегантно і строго, а швидкість зав'язування та ж. Процедура наступна: схрестіть кінці (вивороту знов спрямовані до вас), широкий повинен лежати поверх вузького і бути направлений вліво. Проведіть його під вузьким направо, потім поверх вузького кінця поверніть назад на ліву сторону, простягніть вгору через утворену шийну петлю і через що з'явилося «вушко», не затягуйте, відведіть вниз. Краю краватку а необхідно загнути догори. Тільки тепер стягуйте вузол, обережно притискаючи і надаючи йому потрібну форму, потім заправте в воріт сорочки.
3
Намагайтеся вивчити ці два неважких способу зав'язування краватку ов, кількість рухів в яких значно менше, ніж при зав'язуванні іншими способами .. Доведені до автоматизму рухи - ось те, що допоможе збільшити швидкість. Практика дозволяє закріпити в пам'яті потрібні рухи, і після декількох тренувань швидке зав'язування вузла «по пам'яті» стане ще одним корисним навиком.
Коли поспішаєш, дорога кожна секунда, іноді немає часу навіть зав'язати шнурки . Якщо таке відбувається з вами часто, можливо, варто купити взуття на липучці або блискавки. Насправді? зав'язати шнурки можна за пару секунд - для цього необхідно лише вивчити кілька способів.
Інструкція
1
Будь вузол починайте з двох переплетених між собою кінчиків. Інакше jy не триматиметься і швидко розв'яжеться.
2
Далі можуть, snm різні варіанти, наприклад, спробуйте зробити петлю на кожному з кінців і одночасно виведіть з крізь один одного. Потягніть за петлі в різні боки - шнурки швидко і легко затягнуться в вузол.
3
Отримати більш надійний вузол можна таким чином: зробіть дві петлі і перехрестите їх між собою. Одну з петель просуньте в отвір спереду, а іншу - ззаду. Затягніть вузол на шнурках - самовільно він не розв'яжеться, навіть якщо на кінчик хтось наступить.
4
Можете зав'язати шнурки так: сформуйте з одного кінця петлю і перехрестите її з іншим кінцем шнурків. З нього також зробіть петлю і просмикніть в утворилося між кінцями отвір, затягніть.
5
Спробуйте зав'язати вузол «Заячьи вушка». З кожного кінця сформуйте петлю і зав'яжіть їх між собою, як звичайно. При цьому стежите за тим, щоб напрямок був протилежно першому вузлу, тобто, якщо ви в першому вузлі вели правий кінчик до себе, то тепер ведіть від себе. Це забезпечить надійність і гарну збалансованість вузла.
6
Зробіть більш надійним вузол «Заячьи вушка» за допомогою подвійного просмикування петлі, це не займе багато часу. Зав'язавши між собою петлі з кінців шнура, не затягуйте, а простягніть один з кінчиків через отвір ще раз, і лише після цього затягніть.
7
Ще один надійний цікавий вузол: загніть правий кінець шнурка в петлю і перехрестите з вільним лівим кінцем. Просмикніть цю петлю через отвір. Потім вільний кінець також загніть і Протягніть через отвір з іншого боку. Затягніть вийшов вузол.
8
Щоб зав'язувати шнурок однією рукою, протягніть його через отвори знизу вгору, залишивши кінці зверху і знизу. Зробіть з одного кінця петлю і просмикніть під натягнутий між отворами шнурок, витягнете так, щоб затягнути петлю. Точно також зав'яжіть другий кінець петлі.