Як вирівняти укоси. Як зробити панелями дверний проріз.

Досить часто виникає проблема вирівнювання укосів, наприклад, після заміни вікон, може вирішуватися різними способами. Один з найпростіших полягає в використанні гіпсокартону.
Вам знадобиться
  • - гіпсокатонних;
  • - монтажна піна;
  • - рулетка;
  • - гострий ниж для розрізання гіпсокартону;
  • - шпаклівка ;
  • - грунтовка;
  • - фарба.
Інструкція
1
Закрийте віконне скло плівкою, щоб воно залишалося чистим і вам не довелося потім відскоблювати з нього монтажну піну, шпаклівку і фарбу.
2
Виміряйте праву стінку віконного прорізу. Додайте до значення її ширини 2см і виріжте по отриманим розмірам заготовку з листа гіпсокартону. Встановіть і зафіксуйте так, щоб між нею і стіною залишався невеликий проміжок. Далекий край заготовки впритул притисніть до кута віконного прорізу.
3
Простір між стіною і гіпсокартоном заповніть монтажною піною. Почніть з нижнього кута і поступово просувайтеся вгору. Почекайте хвилин 10. Коли піна трохи підсохне і загусне, притисніть заготовку до стіни. Вирівняйте за допомогою будівельного рівня.
4
Виріжте заготовку для лівої сторони прорізу. Її ширина також повинна бути більше розміру стіни на 2 см. Встановіть так само, як і праву.
5
Таким же чином виріжте заготовку для верхньої частини віконного отвору. Покладіть її на підлогу і покрийте піною з будівельного пістолета, з потім щільно притисніть до верхньої стінці.
6
Заберіть заготовку і укладіть на табуретки так, щоб у потрібний момент її можна було легко і зручно взяти. Розрівняйте і розмажте монтажну піну на гіпсокартоні і верхньої стінці віконного прорізу.
7
Нанесіть на гіпсокартон другий шар монтажної піни. Зачекайте 10-15 хвилин. Притисніть всієї площиною до верхньої стінці віконного прорізу, зафіксуйте підпорами. Коли піна трохи підсохне, приберіть підпірки і вирівняйте гіпсокартон по горизонталі за допомогою будівельного рівня.
8
Заповніть шви піною. Через 20-30 хвилин зріжте надлишки ножем. Ножівкою по дереву відпиляйте виступаючі краї заготовок так, щоб вони були врівень зі стіною.
9
Поверхность гіпсокартону зашпаклюйте. Через 12 годин усунете нерівності наждачним папером. Загрунтуйте. Після висихання пофарбуйте валиком.