Як бути, якщо мирова угода не виконується. якщо не виповнюється мирову угоду.

Світове угоду можна укласти в нотаріальній формі або оформити в судовому порядку, якщо позов вже був поданий і сторони дійшли обопільно вигідною довіреності. Згідно з Цивільним кодексом РФ, всі умови, викладені в документі, повинні беззастережно виконуватися обома сторонами. Якщо одна зі сторін не виконує свої зобов'язання, стягнення за ним можна провести в примусовому порядку.
Вам знадобиться
  • - заява приставам;
  • - мирову угоду і ксерокопія;
  • - паспорт громадянина РФ.
Інструкція
1
Якщо ви уклали добровільне світове угоду в простій письмовій формі з обов'язковим нотаріальним посвідченням або в нотаріальній конторі, виконувати всі вимоги по ньому ви зобов'язані в добровільному порядку.
2
При невиконанні умов, зазначених в пунктах оформленого мирової угоди, постраждала сторона має право звернутися в службу судових приставів із заявою, паспортом, докласти світове угоду і ксерокопію, щоб вимагати виконання зобов'язань у примусовому порядку .
3
Світовим угоду м може закінчитися судовий розгляд. Якщо обидві сторони судового процесу висловили бажання укласти добровільне угоду , зупинити судові тяжби, суд повинен всіляко сприяти цьому. Документ має силу виконавчого листа, тому його беззаперечне виконання є строго обов'язковим. Суд не буде більше розглядати звернення з даного питання, так як питання вважається вирішеним і закритим у зв'язку з досягнутим угоду м.
4
Судові пристави зобов'язані за добровільною згодою, після звернення потерпілої сторони почати виконавче провадження протягом 7 календарних днів. Терміни примусового стягнення по документу складають 2 місяці.
5
Стягнення можна здійснити будь-якими доступними методами, що не суперечать закону Російської Федерації. Позовну вимогу може бути направлено за місцем роботи, що не виконує боргові зобов'язання сторони, звернуто на банківські ощадні рахунки, на майно.
6
При відсутності можливості виконати позовні вимоги за мировою угодою, винна особа може бути притягнута до адміністративної відповідальності або адміністративним роботам на невизначений термін, поки весь борг на вимогу не буде погашений в повному обсязі.