Куди ставити гірчичники при кашлі. якщо гірчичники на область серця.

Гірчичники впливають на організм рефлекторно - зігрівають шкіру, подразнюють нервові закінчення, виділяють ефірне масло, що володіє протизапальними властивостями, підсилюють кровообіг. Завдяки комплексному впливу широко використовуються для лікування простудних захворювань і вірусних інфекцій, супроводжуваних кашлем.
Місце постановки гірчичників безпосередньо залежить від того, що вас турбує. При ларингіті, супроводжуваному болем в горлі, охриплостью, кашлем, спочатку сухим потім вологим гірчичники ставте на передню поверхню шиї. Рясно змочіть гірчичники водою, поставте безпосередньо на шкіру, прикрийте целофановим пакетом і бавовняної або лляної тканиною. Час терапевтичного впливу становить 20 хвилин. Його можна значно скоротити, якщо спостерігається сильне печіння, або збільшити, якщо нестерпного жару нет.Трахеіт супроводжується щемливої болем в горлі, сухим гавкаючим кашлем. Найбільш ефективно знімає кашель постановка гірчичників на область грудини. Спосіб застосування такий самий, як при ларингіті, єдине, що змінюється - це місце, на яке потрібно ставити горчічнікі.Прі бронхіті ставте гірчичники на спину між лопаток. Допустимо чергування, наприклад, якщо один день ви ставите гірчичники між лопаток, на другий день поставте на область грудіни.Прі кашлі будь-якої етіології можна ставити гірчичники на область п'ят. Це допоможе максимально швидко впоратися із захворюванням, пом'якшить кашель.После проведення процедури ретельно витріть шкіру вологою серветкою, змастіть жирним кремом, медом або оливковою олією. Сховайтеся теплою ковдрою, не виходьте на протяг. Основне терапевтичний вплив проявляється за рахунок прогріває ефекту, тому найбільш раціонально ставити гірчичники безпосередньо перед сном.Нельзя ставити гірчичники на область серця, на молочні залози. Протипоказаннями є обширні ураження шкіри, алергічні захворювання, висока температура тіла, великі родимки, подряпини, гнійничкові захворювання кожі.Детям можна ставити гірчичники з трьох років на короткий проміжок часу тільки за призначенням лікаря.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=z0JKkadRQ1M
Гірчичники є невід'ємними помічниками в лікуванні простудних захворювань, особливо у маленьких дітей. Купити гірчичники можна в аптеці, але для малюків краще купувати ті, що мають вигляд смужок, а не компресних пакетів. Гірчичники провокують вихід мокротиння з легких і швидко полегшують сухий кашель.
Інструкція
1
Змочіть гірчичник в теплій воді і прикладіть до шкіри на спинці або грудці. Шкіра повинна бути без видимих пошкоджень, інакше з'явиться сильне роздратування. Прикладайте гірчичник ближче до правої частини. Якщо шкіра у малюка чутлива, перед тим як поставити гірчичники покладіть марлю, так дратівливий ефект вдасться скоротити.
2
Покладіть рушник на поставлені гірчичники. Для посилення ефекту можна покласти і целофановий мішечок, печіння при цьому буде значно сильніше, але ефект посилиться. Тільки от не кожна дитина буде терпіти і доведеться прибрати компрес раніше покладеного часу.
3
Закрийте малюка ковдрою, а через 5-15 хвилин видаліть гірчичники і протріть шкіру вологим рушником. При необхідності нанесіть живильний крем. Час впливу залежить від витривалості малюка, деякі діти починають плакати вже через кілька хвилин і відмовляються лежати, тому підбирайте оптимально підходяще кількість хвилин виходячи з конкретної ситуації.