Як швидше вивчити іноземну мову.

Абсолютна більшість людей вивчали іноземні мови в школі, в технікумі, у вузі і т.д. Але сьогодні добре нею володіють тільки ті, для кого іноземна мова - невід'ємна частина професії, або які переїхали в країни, де ця мова є основним. Сучасний темп життя продиктував умови, виходячи з яких, які не знають іноземну мову на належному рівні не можуть далі будувати кар'єру. Тому багатьом доводиться заново сідати за вивчення іноземної мови, адже шкільний матеріал благополучно забувається.
Вам знадобиться
  • Гроші на оплату курсів/репетиторів, навчальна література з іноземних мов.
Інструкція
1
Найякісніший, швидкий і простий спосіб побіжно заговорити іноземною мовою - опинитися в середовищі, де мешкають носії цієї мови. Постійне ситуативне спілкування чужою мовою змушує мозок працювати в екстреному режимі, тим більше що це суцільна практика розмов. Як правило, люди, яким доводиться близько року спілкуватись з носіями незнайомої мови, приблизно через рік досконало опановують їм (правда, на розмовному рівні). Тому якщо є можливість, то вирушайте в країну-носій потрібного іноземної мови хоча б на незначний термін - ви отримаєте безцінний практичний досвід.
2
Запишіться на курси іноземної мови або знайдіть репетитора. Що вам краще підходить - вибирайте самі, виходячи з вільного часу і грошових коштів, які ви здатні виділити на навчання. Звичайно, заняття з репетитором будуть більш ефективні, адже викладач займатиметься саме з вами за індивідуальною програмою, не відволікаючись на інших учнів. Але, з іншого боку, курси хороші тим, що там постійно проходять групові тренінги та ігри, що є гарною практикою спілкування іноземною мовою.
3
Дуже важливий фактор у вивченні іноземної мови - інтенсивність. Коду ви будете записуватися на курси, вам запропонують пройти тест, який визначить ваші знання. Попросіть, щоб вас без тесту записали в групу з високим рівнем знань, навіть якщо у вас він значно нижчий. Давно відомо, що іноземні мови краще засвоюються «нахрапом», ніж якщо навчання розтягується на довгі місяці, а то й роки.
4
Дисципліна - теж важливий фактор. Не пропускайте заняття і виконуйте всі домашні завдання. Полінувавшись і пропустивши одне або два заняття, ви ризикуєте затягнути вивчення іноземної мови і зірвати свої плани. Розвивайтеся ширше, ніж вам велить викладач. Читайте книги, написані іноземною мовою. Дивіться фільми в оригінальній озвучці без перекладу. І пам'ятайте золоте правило - людина тільки тоді опановує іноземною мовою, коли починає на нього думати.
Зверніть увагу
Вибираючи курси іноземної мови, ознайомтеся з відгуками і ліцензіями. Сьогодні розвелося багато контор, які відкривають вчорашні студенти, а адже їм самим ще незайвим було б попрактикуватися.
Корисна порада
Щодня читайте частотний словник іншомовних слів - в ньому слова і словосполучення розташовані в тому порядку, в якому вони найбільш часто зустрічаються в розмовної мови. Це підвищить ваш словниковий запас.