Як перенести зустріч. Як попросити перенести або відкласти зустріч.

Ділову зустріч призначають заздалегідь, попередньо обмовляючи дату, місце і час. Якщо з якихось причин вона відбутися не може, необхідно попередити всіх партнерів заздалегідь у письмовій або усній формі, а також принести свої вибачення і пояснити причину невдалої зустрічі.
Вам знадобиться
  • - письмове або усне повідомлення.
Інструкція
1
Ділові зустрічі - це рішення всіх питань, проблем і побудова нових планів з приводу успішного ведення бізнесу та подальшого взаємовигідного співробітництва. Спільне спілкування плануйте заздалегідь, всіх партнерів попереджайте в письмовій або усній формі.
2
Будь-які заходи повинні бути не тільки заплановані, але і ретельно підготовлені. Якщо якісь причини завадили вам провести зустріч своєчасно або ви не встигли завершити підготовку, попередьте всіх партнерів про перенесення спільного спілкування в письмовій або усній формі.
3
Якщо хтось із партнерів перебуває в іншому регіоні і для того, щоб своєчасно прибути на захід, повинен тривалий час перебувати у дорозі, попередження про перенесення ділових переговорів надішліть заздалегідь, щоб у вашого партнера був час скасувати виліт, здати квитки.
4
Точно також зобов'язані вчинити ваші партнери. Якщо вони не можуть бути присутніми на офіційній зустрічі і при цьому вже встигли отримати письмове або усне повідомлення, етикет зобов'язує їх попередити про свою відсутність в письмовій або усній формі.
5
Крім повідомлення про скасування заходу, повідомте причину, терміни і час проведення нової зустрічі. Принесіть щирі вибачення, пов'язані зі скасуванням або неможливістю провести формальне спілкування своєчасно.
6
Підготуйтеся до нової зустрічі більш грунтовно. Усунете всі причини, які могли б вам повторно завадити провести переговори. Перенесене захід один раз може бути викликано збігом непередбачених обставин чи іншими вагомими причинами. Якщо партнер по бізнесу систематично переносить зустрічі і не виконує договірних зобов'язань взаємовигідного співробітництва, в основі якого важливу роль відіграє ділове спілкування, партнери вправі задуматися про серйозність таких відносин і можливе їх розриві.