Як включити файл підкачки.

Файлом підкачки, або своп-файлом, прийнято іменувати прихований системний файл, який використовує ОС Windows для збереження окремих частин додатків та інформації, не задіяних в даний момент. Ці дані можуть бути переміщені в оперативну пам'ять і назад відповідно до необхідності.
Інструкція
1
Для налаштування параметрів роботи файлу підкачки на комп'ютері, що працює під управлінням ОС Windows версії ХР, викличте головне системне меню, натиснувши кнопку «Пуск», і перейдіть в пункт "Налаштування". Розкрийте посилання «Панель управління» і перейдіть в розгорніть вузол «Система». Виберіть закладку «Додатково» в діалоговому вікні та скористайтеся командою «Параметри» в групі «Швидкодія».
2
Знову виберіть закладку «Додатково» в новому діалоговому вікні і натисніть кнопку «Змінити» в групі «Віртуальна пам'ять». Вкажіть те для збереження файлу підкачки в групі «Диск» наступного діалогового вікна і застосуєте прапорець в потрібному полі розділу «Розмір файлу підкачки": - Без файлу підкачки - для відключення функції; - Розмір за вибором системи - для розміру за замовчуванням; - Особливий розмір - для вибору власних параметрів.
3
Збережіть зроблені зміни, натиснувши кнопку «Поставити» і підтвердіть виконання обраного дії, натиснувши кнопку OK.
4
В ОС Windows версії 7 викличте головне меню, натиснувши кнопку «Пуск», і перейдіть в пункт «Панель управління». Розгорніть вузол «Система» і розкрийте меню «Додаткові параметри системи». Виберіть закладку «Додатково» в діалоговому вікні та скористайтеся командою «Параметри» розділу «Швидкодія». Ще раз виберіть закладку «Додатково» в новому діалоговому вікні і використовуйте команду «Змінити» в групі «Віртуальна пам'ять».
5
Зніміть прапорець в рядку «Автоматично вибирати обсяг файлу підкачки" і вкажіть те для збереження цього файлу. Застосуйте прапорець в полі «Вказати розмір» і надрукуйте бажані значення мінімального і максимального обсягу у відповідних полях. Збережіть зроблені зміни, натиснувши кнопку «Поставити», і підтвердіть виконання обраного дії, натиснувши кнопку OK.
6
Перезавантажте систему для застосування зроблених змін.