Як визначити, з чого шуба. Як визначити з Якого хутра шуба.

Кожна жінка мріє про красиве шубці з натурального хутра. Помилятися при виборі цього виробу не можна хоча б тому, що натуральна шуба - задоволення досить дороге. При покупці шуби мимоволі виникають питання з серії «чи буде тепло в такій шубі?», «Як довго вона прослужить?», Ну і, звичайно ж, «як не купити підробку?». Змінюється тільки мода на моделі шуб, а вимоги до їх якості залишаються неізменнимі.Вполне реально самостійно визначити якість шуби з натурального хутра, а також з якого хутра вона зшита.
Інструкція
1
Якісний хутро має бути блискучим і м'яким. Спробуйте погладити шубу проти шерсті: якщо ворс ламається, не варто купувати такий виріб.
2
Спробуйте сильно стиснути в руці поділ шуби: якщо виріб якісне, то хутро відразу прийме первісну форму.
3
Якщо на дотик хутро занадто м'який, то це шуба з кролика. Прослужить такий виріб 2 сезони.
4
Якщо на дотик ворс жорсткий, не колючий, короткий і має однакову довжину, то це норка, таку шубу можна носити до 10 сезонів.
5
Якщо ж жорсткий ворс хутра так же короткий, але різної довжини, то шуба зшита з хутра бабака, носиться виріб 4 сезони. Вироби з бабака можуть видавати за норкові, хоча вони повинні коштувати значно дешевше.
6
Якщо ворс двоколірний і довгий, то шуба зшита з хутра звірка під назвою лісопеса. Шубу з лісопса можуть видати за шубу із чорнобурки. Хоча обидві вони непогані, але лісопеса повинен коштувати в 2-3 рази дешевше.
7
Якщо ворс довгий триколірний: сірий - біля основи, білий посередині і чорний - на кінцях, то це і є чернобурка.
8
Якщо хутро дуже пухнастий і блискучий, то це бобровий хутро. За нього зазвичай намагаються видати дешевший хутро нутрії, у якої зовсім немає пуху, і він більш колючій.Теперь ви з великою часткою ймовірності зможете визначити, з чого ж зшита обрана вами шубка. Крім того враховуйте, що якісне хутряний виріб з хутра - це ще й гарна вичинка шкіри і високий рівень якості пошиття. При примірці вона повинна добре сидіти на фігурі, що не перекошуватися і не завалюватися на спину. При цьому напрямок і колір ворсу на окремо взятих дільницях хутра повинні відповідати один одному.