Як швидко прибрати живіт без дієт.

Позбутися від округлого живота мріють багато, але не кожен готовий піти заради цього на відмову від улюблених страв і продуктів. Прибрати живіт можливо і без дієт, але для цього знадобиться багато зусиль і трохи більше часу.
Інструкція
1
Спалюйте жирові відкладення, використовуючи кардионагрузки. Такі види спорту, як біг, плавання, аеробіка впливають на весь організм, змушуючи підвищуватися пульс. Саме це і впливає на спалювання жиру, що нагромадився, чим вище пульс, тим більше і швидше він іде. Займайтеся не менш трьох разів на тиждень для досягнення якнайшвидшого результату.
2
Підвищуйте навантаження поступово, не змушуючи організм працювати на знос. Стресовий схуднення призведе до повторного набору зайвої ваги, і він буде перевищувати позначку, з якою ви почали худнути.
3
Виконуйте вправи на черевний прес. Даючи навантаження цим м'язам, ви зміцните їх і з часом зробите більш рельєфними. За рахунок цього ваш живіт стане плоским і красивим. Практично всі вправи виконуються з положення лежачи на спині. Придбайте спеціальний килимок для занять, і приступайте до виконання.
4
Зігніть ноги в колінах, руки покладіть за голову. Піднімайте корпус вгору, відриваючи верхню частину тулуба від підлоги. При цьому не притискайте підборіддя до грудей, а спину тримайте трохи округленої для уникнення травм.
5
Робіть підйоми корпусу, скручуючи тіло. Тягніть назустріч один одному коліно і лікоть протилежної руки. Така вправа активно задіює бічні м'язи, які відповідають за формування талії і зменшення боків.
6
Працюйте ногами. Вправи, в яких беруть участь ноги, розвивають нижній відділ черевного преса. Саме ця зона найбільш часто є проблемною як у чоловіків, так і у жінок. Лежачи на спині, покладіть руки під сідниці, підніміть ноги на дев'яносто градусів вгору і зачепите їх один за одного.
7
Підтягуйте коліна до грудей, намагаючись не розгойдувати тіло. Потім з того ж положення виштовхуйте ноги вгору, робіть це плавно і повільно для кращого розвитку м'язів і навантаження. Остання вправа дається досить важко, особливо тим, хто тільки почав працювати над своїм пресом.
8
Виконуйте комплекс вправ протягом десяти-п'ятнадцяти хвилин щодня. Для швидкого результату робіть його тричі на день до їжі, або через дві години після. Для підтримки живота в тонусі намагайтеся не закидати виконання вправ і кардионагрузки. Займайтеся пару раз на тиждень, і ваше тіло віддячить вам своїм підтягнутим виглядом.
Зверніть увагу
Набагато більш швидкий ефект може бути досягнутий виключно в поєднанні фізичних вправ і правильного харчування. І якщо обмеження в їжі і спорт дадуть вам можливість виглядати краще вже через місяць, то без дієти результатів доведеться чекати набагато довше.
Корисна порада
При активній роботі ви помітите зменшення обсягів живота вже через три-чотири місяці. Якщо навантаження не дають результатів, варто задуматися про відвідини лікаря, так як відсутність поліпшень може свідчити про проблеми зі здоров'ям.